تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تونی اولیویرا در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه درباره بحث بدهی باشگاه به این مربی اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی از چندین سال پیش بدهی به من داشت که در طول این سال‌ها این مبلغ پرداخت‌نشده بود. وی افزود: پیگیری‌های وکیل من این موضوع را در مسیر قانونی خود قرار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تونی اولیویرا در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه درباره بحث بدهی باشگاه به این مربی اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی از چندین سال پیش بدهی به من داشت که در طول این سال‌ها این مبلغ پرداخت‌نشده بود.
وی افزود: پیگیری‌های وکیل من این موضوع را در مسیر قانونی خود قرار داد و ممکن بود مشکلاتی برای باشگاه تراکتورسازی به وجود بیاید و من هم که پیگیر اتفاقات اخیر این باشگاه هستم اصلاً راضی نبودم مشکلی برای این تیم پرهوادار به وجود بیاید.
سرمربی سابق تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر امیر قلعه‌نویی طی تماسی از من خواست تا به خاطر مشکلات اخیر باشگاه توافق کنم تا این مبلغ به‌صورت قسط‌بندی پرداخت شود و من هم به احترام او با این موضوع موافقت کردم.
اولیویرا تصریح کرد: من این موضوع را به وکیلم منتقل کردم و درنهایت با وکلای باشگاه تراکتورسازی به توافق رسیدیم که این مبلغ به‌صورت قسطی پرداخت شود تا هیچ مشکلی برای باشگاه تراکتورسازی ایجاد نشود.
تونی در پایان گفت: مدیریت فعلی باشگاه تراکتورسازی در بحث بدهی‌ها مقصر نیست و تمامی این بدهی‌ها از گذشته برجای‌مانده است و من نگرانی‌های تیم فعلی باشگاه را درک می‌کنم چراکه آن‌ها برای موفقیت تیم محبوب تراکتورسازی تمامی تلاششان را به کار می‌گیرند./فارس

پاسخی بگذارید