تاریخ: ۷:۱۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میلان در هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A دست به کار بزرگی زد و در حالی که ۹ نفره شده بود توانست با یک گل در خانه بولونیا به پیروزی برسد تا سه امتیاز شیرین را به دست آورد. مونتلا بعد از این پیروزی مهم به ستایش از عملکرد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میلان در هفته بیست و سوم رقابت‌های سری A دست به کار بزرگی زد و در حالی که ۹ نفره شده بود توانست با یک گل در خانه بولونیا به پیروزی برسد تا سه امتیاز شیرین را به دست آورد.

مونتلا بعد از این پیروزی مهم به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت. سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: در این دیدار با روح و قلب خود بازی کردیم و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز ارزشمند را به دست آوریم. اگر در دیدار دیگر هم این گونه بازی کنیم بدون شک نتایج لازم را به دست خواهیم آورد.

او ادامه‌ داد: آسیب دیدگی‌های زیادی بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مشکلی است که در میلان با آن روبرور هستیم. با وجود آن که نتایج بدی به دست آورده‌ایم، اما  خوب بازی می‌کنیم. بازی‌های خوبی که به نمایش می گذاریم باعث شده که ایمان داشته باشم که روزهای خوب میلان دوباره فراخواهد رسید. پیروزی استثنایی را به دست آوردیم. با ۱۰ نفره شدن کار ما سخت شد ولی باز هم یک بازیکن اخراجی دادیم تا شرایط بسیار سخت تر شود با این حال گل پیروزی را به ثمر رساندیم و این نشان می دهد که روحیه بالایی داریم.

مونتلا در پایان سخنان خود به ستایش از آندره آپلی پرداخت و گفت‌: با وجود این که آپلی آسیب دیدگی جزئی داشت اما بازی کرد و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. دوست دارم که به ستایش از این بازیکن بپردازیم و بگویم که آینده درخشانی در انتظار این بازیکن است.

میلان با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با ۴۰ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی باقی ماند تا اختلاف این تیم با تیم سوم که ناپولی است به هشت امتیاز برسد و شانس شاگردان مونتلا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار کم شود./ایسنا

پاسخی بگذارید