تاریخ: ۷:۰۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته هفتم دور برگشت لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با بازی حساس دو تیم ملی‌حفاری و دانشگاه آزاد دنبال می‌شود. بازیکنان ملی‌حفاری تاکنون هیچ شکستی را در لیگ تجربه نکرده‌اند و شاید دانشگاه آزاد بتواند طلسم‌شکنی کند و اولین شکست را به شاگردان بابایی تحمیل کند. دانشگاه آزاد در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته هفتم دور برگشت لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با بازی حساس دو تیم ملی‌حفاری و دانشگاه آزاد دنبال می‌شود.

بازیکنان ملی‌حفاری تاکنون هیچ شکستی را در لیگ تجربه نکرده‌اند و شاید دانشگاه آزاد بتواند طلسم‌شکنی کند و اولین شکست را به شاگردان بابایی تحمیل کند.

دانشگاه آزاد در بازی دور رفت بازی را به اهوازی‌ها با نتیجه ۴ بر ۳ واگذار کرد. حالا شاگردان شهرزاد مظفر پس از آن باخت به دنبال انتقام در تهران هستند. تیم پالایش نفت آبادان که در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد این هفته میزبان دختران کویر کرمان رده پنجمی هستند.

آبادانی‌هادر بازی رفت برنده بازی بودند. تیم می‌رشت سپیدرود در این هفته از رقابت‌ها برابر سپاهان اصفهان حاضر می‌شود. در این هفته شیرازی‌های رده ششمی میزبان شهرداری زنجان قعرنشین هستند. این درحالی است که در این هفته سرمربی تیم شهرداری زنجان از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد.

دو تیم شمالی بازرگانی نوشهر و شهرداری رشت این هفته به مصاف هم می‌روند. شهرداری رشت در رده هفتم و بازرگانی نوشهر در رده دهم قرار دارد.

تیم سایپا که رده نهم جدول قرار دارد در این هفته میزبان تیم استقلال ساری است که در رده هشتم جدول رده‌بندی لیگ قرار دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید