تاریخ: ۵:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال گفت: بازی دیروز عالی بود و بازیکنان تیم پر مهره السد را شکست دادند و اینجا جا دارد از هواداران و حتی پیشکسوتان پرسپولیس و همه تشکر می‌کنم که باعث شدند با همدلی تیم استقلال برنده بازی شود. وی افزود: ایران ما از ساعت ۷ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال گفت: بازی دیروز عالی بود و بازیکنان تیم پر مهره السد را شکست دادند و اینجا جا دارد از هواداران و حتی پیشکسوتان پرسپولیس و همه تشکر می‌کنم که باعث شدند با همدلی تیم استقلال برنده بازی شود.

وی افزود: ایران ما از ساعت ۷ تا ۱۰ شب نیمه تعطیل بود و الحمدلله بازی با نتیجه خوب تمام شد و امیدواریم تیم جوان استقلال این روند را ادامه دهد.

رضا افتخاری در مورد اعتراض هواداران در بازی‌های گذشته گفت: این سری کارها خط‌دهی شده است و باشگاه مجمع دارد و نمی‌شود همه چیز را برای هواداران تشریح کرد. مطمئن باشید اگر یکی از آنها یک صبح تا ظهر در باشگاه باشد به دلیل فشاری که روی ما است دوام نمی‌آورد.ما با تمام تجربه ای که داریم سعی می کنیم کار را با تمام کارشکنی‌ها ادامه دهیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد نتایج اخیر اظهار داشت:ببینید واقعیت ماجرا این است که من از ابتدا هم به منصوریان گفتم روی جوان‌ها سرمایه ‌گذاری کند و دیدید که بازی دادن به جوان ها نتیجه بهتری داد و اگر هواداران صبور باشند همه چیز بهتر از این خواهد شد.

وی در مورد نتیجه دربی گفت: اهل کر‌ی‌خوانی نیستم هر دو تیم در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفته‌اند و نمی توان گفت چه کسی برنده می‌شود چون نتیجه دربی در زمین رقم می‌خورد.

/فارس

پاسخی بگذارید