تاریخ: ۵:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عادل بناکار پس از شکست سه بر دوی تیمش مقابل بانک سرمایه در نخستین مسابقه مرحله پلی آف لیگ برتر اظهار داشت: با تیم قدرتمندی بازی داشتیم اما بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و هر چه در توان داشتند در زمین اجرا کردند. می‌توانستیم پیروز شویم اما چند عامل اجازه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عادل بناکار پس از شکست سه بر دوی تیمش مقابل بانک سرمایه در نخستین مسابقه مرحله پلی آف لیگ برتر اظهار داشت: با تیم قدرتمندی بازی داشتیم اما بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و هر چه در توان داشتند در زمین اجرا کردند. می‌توانستیم پیروز شویم اما چند عامل اجازه این کار را به ما نداد.

وی ادامه داد: در آغاز ست پنجم ناگهان به ما گفتند که ویدئوچک قطع شده است. مگر این موضوع امکان دارد؟ باید این موضوع را از قبل اعلام می کردند. همان دو امتیازی که در آغاز این ست از ما گرفته شد، کار ما را بسیار سخت کرد. داور در دادن کارت قرمز به امیر حسینی عجله کرد. در دادن کارت باید بین بازیکنان عدالت برقرار شود. نمی شود که وقتی یک ملی پوش اعتراض می کند، کارت نگیرد ولی وقتی یک بازیکن دیگر اعتراض می کند خیلی زود کارت بگیرد.
البته بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و این باخت برای ما برد محسوب می شود.
قصد نداشتم تیم را از زمین مسابقه بیرون بکشم. آقای حاتمی به ما اعلام کرد که ویدئوچک قطع است، از زمین بیرون بیایید تا این مشکل حل شود.

/فارس

پاسخی بگذارید