تاریخ: ۵:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دربی هر دو تیم ان‌شاالله به دنبال پیاده کردن یک بازی قشنگ و جوانمردانه خواهند بود تا همه تماشاگران از این فوتبال لذت ببرند. وی افزود: اکثر بازیکنان سرخابی با هم دوست هستند و برگزاری این مراسم‌ها برای هوادارای از این دو […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دربی هر دو تیم ان‌شاالله به دنبال پیاده کردن یک بازی قشنگ و جوانمردانه خواهند بود تا همه تماشاگران از این فوتبال لذت ببرند.

وی افزود: اکثر بازیکنان سرخابی با هم دوست هستند و برگزاری این مراسم‌ها برای هوادارای از این دو تیم است و البته صدا و سیما باید کمک کند که زحمات فوتبالی‌ها را غیرفوتبالی‌ها نبرند. همه ما فوتبال بازی می‌کنیم و بگذاریم که منافع فوتبال را فوتبالی‌ها ببرند نه اینکه یک غیرفوتبالی بیاید و منافع آن را به سود خود مصادره کند.

طاهری درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: نتیجه دربی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد، قلب من می‌گوید که پرسپولیس برنده دربی می‌شود. البته همواره فضای کری‌خوانی قبل از این بازی‌ها وجود دارد و من هم نمی‌خواهم برای کسی کری بخوانم.

سرپرست پرسپولیس در پایان باز هم به انتقاد از صدا و سیما پرداخت و گفت: این سازمان متاسفانه کاری کرده که غیرفوتبالی‌ها منافع فوتبال را ببرند./فارس

 

پاسخی بگذارید