تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران از کسب سه مدال برنز توسط دانش آموزان این استان در مسابقات قهرمانی آسای در رشته ووشو خبرداد.   به گزارش مازند اسپرت ، سید علی قاسمی گفت: فاطمه(مارال)اسدی دانش آموز دبیرستان غیردولتی نفیسی ناحیه یک ساری در هشتمین دوره رقابتهای ووشوی قهرمانی آسیا در شهر (شیلین هوت کشورچین) […]

voooshooمدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران از کسب سه مدال برنز توسط دانش آموزان این استان در مسابقات قهرمانی آسای در رشته ووشو خبرداد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، سید علی قاسمی گفت: فاطمه(مارال)اسدی دانش آموز دبیرستان غیردولتی نفیسی ناحیه یک ساری در هشتمین دوره رقابتهای ووشوی قهرمانی آسیا در شهر (شیلین هوت کشورچین) موفق به کسب سه مدال برنز این دوره از رقابت ها شد.


وی افزود: فاطمه اسدی در بخش تالو فرم(نان چوان باامتیاز۲۹/۹ ،نن گوئن باامتیاز۲۷/۹ونن دائو باامتیاز۲۲/۹)موفق به کسب سه مدال برنز شد.

قاسمی با اشاره به این که این دانش آموز ساروی از ۵ سالگی تمرینات ووشو را شروع کرد و از ۹ سالگی وارد اردوهای تیم ملی شد و در اولین اعزام موفق به کسب مدال شد ،تصریح کرد: اسدی اولین بانوی مازندرانی می باشد که از یک مسابقات آسیایی سه مدال کسب کرده است.

پاسخی بگذارید