تاریخ: ۱۸:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
نام نویسنده: علی احمدی
“پهلوان” در بابلسر هم فعال است + تصاویر

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در حضور اصحاب رسانه ،از سایت رسمی و تخصصی اداره ورزش و جوانان جهت اطلاع رسانی اخبار ورزش و جوانان بابلسر رونمایی کرد که قرار شد از این پس کلیه هیاتهای ورزشی با استفاده از صفحه مجزا و تفکیک شده ،خبرهای […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در حضور اصحاب رسانه ،از سایت رسمی و تخصصی اداره ورزش و جوانان جهت اطلاع رسانی اخبار ورزش و جوانان بابلسر رونمایی کرد که قرار شد از این پس کلیه هیاتهای ورزشی با استفاده از صفحه مجزا و تفکیک شده ،خبرهای خود را با تایید مرتضی اسدپور روابط عمومی پرتلاش اداره ورزش و جوانان بابلسر در سایت اداره درج کنند.

اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر در نشست امروز در حضور اصحاب رسانه و در مراسم رونمایی از سایت رسمی این اداره اظهار داشت :ما در ابتدای راه حضور داریم و برای پیشرفت بیشتر در ورزش بابلسر جای کار داریم تا به اوج موفقیت دست پیدا کنیم .

وی ادامه داد :انتظارات از اداره ورزش بابلسر فوق العاده زیاد است و ما باید طوری کار کنیم که این انتظارات را برآورده کنیم .هر روز که می گذرد بر تجربه ام افزوده می شود .ما میخواهیم به خودباوری برسیم تا بتوانیم در کارهای مان پیشرفت چشم گیری داشته باشیم.

پهلوان از کمبود نیروی انسانی در اداره ورزش بابلسر گفت و افزود :به لحاظ نیروی انسانی کمی ضعیف هستیم و در حال حاضر بهترین نیروی انسانی ما هیات های ورزشی هستند و فعالیت های خوبی را از آنها شاهد هستیم .ما باید در تمامی حوزه ها بهترین استفاده را از آن ها ببریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر آموزش را جز برنامه های اصلی این اداره عنوان کرد و گفت : در طول مدت حضورم در بابلسر ،برای هیات های ورزشی و پرسنل کلاس های آموزشی و توجیحی زیادی برگزار کرده ایم و هم اکنون هم در حال پایان رساندن برنامه عملیاتی سال ۹۶ هستیم تا آنرا را نهایی کنیم.

این مسئول نگاه غیر ورزشی به ورزش را مهمترین مشکل بابلسر دانست و افزود :بخش ساماندهی یکی از پرچالش ترین موضوعات این اداره است ، زیرا عده ای نگاه غیر ورزشی به ورزش داشته اند ولی ما سعی میکنیم به زودی ارتباط خوبی با مسئولین سیاسی ، نمایندگان مجلس و اعضای شورا برقرار کنیم تا گامی موثر برای ورزش بابلسر برداریم.

پهلوان از نگاه ویژه مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران به شهرستان بابلسر گفت و عنوان کرد :عملکرد اداره ورزش بابلسر عملکرد مثبتی بوده است و اگر این رویه ادامه دار باشد می توان خروجی بیشتری از ورزش بابلسر بگیریم.

وی در خصوص برنامه های پیش روی این اداره گفت :ما بیش از ۱۳۶ برنامه را برای دهه مبارک فجر برنامه ریزی کرده ایم و به زودی میزبان دو رویداد مهم فوتبال و والیبال کارکنان دولت کشوری در بابلسر خواهیم بود .همچنین یادواره شهدای ورزشکار را در بابلسر برگزار خواهیم کرد .

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در پایان در مراسم رونمایی از سایت تخصصی این اداره عنوان کرد که این اداره جزو محدود اداراتی است که در استان یک پایگاه خبری اختصاصی و مستقل دارد .

آدرس سایت رسمی و تخصصی اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر

www.babolsarsport.ir

پاسخی بگذارید