تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
نام نویسنده: علی احمدی
خانه جوان ساری راه‌اندازی می‎شود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حبیب حسین‌زادگان عصر امروز در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در استانداری مازندران اظهار کرد: ۶۴ سمن و سازمان‌های مردم‌نهاد در ارتباط با جوانان در استان در حوزه‌های مختلف وجود دارد. وی با بیان اینکه ۶۱ سمن در مرحله قانونی و در حال ثبت است، افزود: مازندران رتبه دوم کشور را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حبیب حسین‌زادگان عصر امروز در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در استانداری مازندران اظهار کرد: ۶۴ سمن و سازمان‌های مردم‌نهاد در ارتباط با جوانان در استان در حوزه‌های مختلف وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۶۱ سمن در مرحله قانونی و در حال ثبت است، افزود: مازندران رتبه دوم کشور را در بحث سازمان‌های مردم‌نهاد در مورد جوانان دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه باید علی‌رغم نگاه و ارتقای کمی کیفیت کار سمن‌ها را هم بالا ببریم، خاطرنشان کرد: مازندران در سازمان‌های مردم‌نهاد رتبه برتر را دارد و تا سال ۹۸ باید ۱۹۰ سازمان مردم‌نهاد را به ثبت برسانیم.

حسین‌زادگان به انتخابات مجمع استانی سازمان مردم‌نهاد در بابلسر اشاره کرد و یادآور شد: اگر کارهای مهم اساسی را به سمن‌ها بسپاریم ضریب موفقیت ما بالاتر خواهد رفت.

وی با بیان اینکه در طرح‌های پژوهشی مربوط به آسیب‌های اجتماعی بودجه اختصاص یافته و مشارکت هم خوب است، تصریح کرد: ۲۷ میلیون تومان از حوزه اجتماعی استانداری مازندران برای هشت کارگاه در خصوص مفاسد اخلاقی و کاهش اعتیاد و … اختصاص داده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در مورد مناطق آسیب‌پذیر و آلوده بحث‌های فرهنگی کارهای مشترک با اداره‌کل بهزیستی از وزارت ورزش اعتبار دریافت شده است، اضافه کرد: عناوین طرح‌ها به سمن‌ها داده شده و سمن‌ها با اساتید و پژوهشگران در مورد طرح‌ها مذاکره می‌کنند.

این مسؤول از افتتاح خانه جوان در مرکز استان خبر داد و افزود: خانه جوان در اسفندماه سال جاری در ساری افتتاح می‌شود و ۸۰ میلیون تومان برای تجهیزات آن درنظر گرفته شده است.

حسین‌زادگان در پایان گفت: از فرمانداران انتظار داریم تا در شهرستان‌ها هم مراکزی تحت عنوان دفتر  خانه جوان راه‌اندازی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ ورزشکاران مازندرانی به ازای هر روز مدال کسب کردند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مجمع انتخاباتی هیات دوومیدانی مازندران گفت: ورزشکاران مازندرانی توانایی بسیار خوبی دارند و به ازای هر روز موفق به کسب مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند

حبیب حسین زادگان جایگاه دوومیدانی مازندران را خوب ارزیابی کرد و گفت: تجهیز پیست دوومیدانی ساری یکی از مهمترین برنامه اداره کل می باشد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ورزشکاران مازندرانی به ازای هر روز موفق به کسب مدال می شوند، اظهار کرد: ورزش مازندران توانایی و قابلیت بسیار مهمی در شکوفایی ورزش کشور دارند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از خدمات ارزشمند و بی ریا استاد خاوری در دوومیدانی استان تقدیر و تشکر نمود.
همچنین ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی مازندران با بیان اینکه دوومیدانی مادر و پایه همه رشته های ورزشی جهت رسیدن به قهرمانی است، گفت: مازندران ۵۱ هیات فعال دارد که در ۲۷ رشته موفق به مدال شدند.
این مسئول با اشاره به دوومیدانی از از رشته های فعال مازندران است، خاطرنشان کرد: ورزشکاران مازندرانی از ابتدای سال ۹۵ تاکنون موفق به کسب ۳۷۵ مدال جهانی،آسیایی و بین المللی شدند.

پاسخی بگذارید