تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: علی احمدی
دعوت از عموم مردم ولایتمدار و اهالی ورزش به راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با ارسال بیانیه ای مشترک از عموم مردم ولایتمدار و اهالی ورزش به حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کردند . متن این پیام به شرح ذیل می باشد : بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ بیانیه مشترک اداره کل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با ارسال بیانیه ای مشترک از عموم مردم ولایتمدار و اهالی ورزش به حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت کردند . متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بیانیه مشترک اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران استان مازندران بمناسبت ۲۲ بهمن

به حول و قوه الهی، ملت ایران در روز ۲۲ بهمن با وحدت كلمه و اتحاد خود همه مستكبرین از جمله امریكا، انگلیس و صهیونیستها را همانند گذشته مبهوت خواهد كرد.

امام خامنه‌ای

22-bahman-cover6

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است ، انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری است ، ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری نموده است.

۲۲ بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

ملت شريف ايران سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را در حالي جشن مي گيرد که پس از سالها مجاهدت خالصانه همه را متوجه عظمت اسلام عزيز ساخته و ثابت کرده است که اين دين نوراني مي تواند جهان را با صلح و صفا مديريت کند و بشر فرو رفته در منجلاب را از سختي ها برهاند.

اینک، ماییم و امانتی بی‌مانند، که از خون جوانان وطن جان مایه دارد و این ماییم و امانتی گرانبها که ریشه در قلب فرد فرد ایرانیان غیرتمند دارد .

۲۲ بهمن، تنها یک تاریخ خاطره انگیز نیست ، ۲۲ بهمن سرآغاز حرکتی است که نور امید ملت‌های رنج کشیده جهان شده است و خواب از چشم جهانخواران و ستم پیشگان ربوده است.

اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران استان مازندران ضمن تبريك فرارسيدن اين ايام ا… فرخنده ، هم صدا و هم نوا و همگام با مردم شریف استان مازندران در راهپیمایی يوم ا… ۲۲ بهمن ، در تجديد بيعتي دوباره با آرمانهاي بلند امام راحل (ره) و مقام عظماي ولايت ، نداي عزت و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي را به گوش جهانيان می رساند .

پاسخی بگذارید