تاریخ: ۱۸:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: علی احمدی
روی بیادماندهی برای کاراته کاهای نوجوان ساروی + عکس

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاراته ساری به واسطه تلاش عاشقانه و مشوقانه رضا اسدی روزی خاص را تجربه کرد، ساعاتی که دانش آموزان ناحیه یک ساری به تقابل هم در رشته مورد علاقه شان رفتند اما جنس رقابت فرق داشت؛ پر بود از اطمینان و اعتماد به آنان و اراده راسخ برای چشم نوازی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاراته ساری به واسطه تلاش عاشقانه و مشوقانه رضا اسدی روزی خاص را تجربه کرد، ساعاتی که دانش آموزان ناحیه یک ساری به تقابل هم در رشته مورد علاقه شان رفتند اما جنس رقابت فرق داشت؛ پر بود از اطمینان و اعتماد به آنان و اراده راسخ برای چشم نوازی های آنان در تحصیل و ورزش به لطف هم!

رضا اسدی مسئول انجمن کاراته آموزشگاههای ساری این مسابقات را در دو مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در سالن هاشمی نسب ساری با حمایت حامی مالی فست فود حامد که با مدیریت حامد حیاتی مورد تحسین مردم ساری است و همکاری آموزش و پرورش ناحیه یک ساری برگزار کرد.

مسابقات کاراته آموزشگاههای ناحیه یک ساری با استقبال و اشتیاق دانش آموزان برگزار شد که قریب به ۲۵۰ ورزشکار شرکت داشتند و توان خود را عرضه کردند

تیمهای خوبی مانند شهید چمران و مرحوم بصیری، فردوسی، شاهد، شهید معلم کلایی و مدارس دیگر به همراه ورزشکاران طراز اول شرکت داشتند.

سلطانی رئیس هیات کاراته استان و دیانی رئیس و تنها معاونت آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و شماری از مسئولین فرهنگی و ورزشی و شهری ساری و مازندران در مراسم توزیع احکام و جوایز قهرمانان شرکت داشتند.

مهمانان ویژه این مسابقات آقای فیض_ الله نفجم قهرمان اسبق تکواندو جهان و ریاست هیات تکواندو مازندران، تقی داداشی قهرمان ارزنده و مربی تیم ملی کشتی نوجوانان
و مرتضی عظیمایی عضو سابق تیم ملی فوتسال و کاپیتان شهروند ساری بودند.

جای دارد خدا قوت و خسته نباشیدی بلند بالا به تمامی داوران و مربیان ساری و دبیران ورزش آموزشگاههای ناحیه یک ساری عرض کنیم و همچنین از فست فود حامد به پاس همراهی اش تشکر و قدردانی کنیم.

 

گزارش مسابقات آموزشگاهي كاراته شهرستان ساري :
اين مسابقات در دو مقطع تحصيلي ابتدايي و متوسطه اول در سالن هاشمي نسب ساري با حمايت حامي مالي مسابقات  فست  فود حامد با مديريت آقاي  حامد حياتي  و همكاري آموزش وپرورش ناحيه يك ساري آقاي دياني تنها اسماعيلي برگزار گرديد.

نمایش ظرفیت دانش آموزى

مسابقات كاراته آموزشگاههای ناحیه یک ساری با استقبال و اشتیاق دانش آموزان برگزار شد که قریب ۲۵۰ ورزشکار شرکت داشتند و توان خود را عرضه كردند

تیمهای خوبی مانند شهید چمران و مرحوم بصیری ،فردوسي ، شاهد ، شهيد معلم كلايي ومدارس ديگر  به همراه و ورزشكاران  طراز اول شرکت داشتند.

سلطاني رئیس هیات كاراته استان و آقاي دياني  رئيس آموزش و پروررش ناحيه يك ساري  و آقاي تنها معاونت تربيت بدني اداره و شماری از مسئولین فرهنگی و ورزشی و شهری ساری و مازندران در مراسم توزیع احکام و جوایز قهرمانان شرکت داشتند.

مهمانان ويژه اين مسابقات آقاي  فيض الله نفجم قهرمان تكواندو جهان و رياست هيات تكواندو مازندران ، آقاي تقي داداشي قهرمان ارزنده و مربي تيم ملي كشتي نوجوانان و آقاي  مرتضي عظيمايي عضو سابق تيم ملي فوتسال و كاپيتان شهروند ساري بودند.

 

پاسخی بگذارید