تاریخ: ۱۵:۲۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، دیدار دو تیم استقلال تهران و السد قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر خواهید خواند: *حدود ۴۵ هزار هوادار تا دو ساعت باقی مانده در ورزشگاه حضور داشتند. *هنگام ورود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، دیدار دو تیم استقلال تهران و السد قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. حاشیه های قبل از این دیدار را در زیر خواهید خواند:

*حدود ۴۵ هزار هوادار تا دو ساعت باقی مانده در ورزشگاه حضور داشتند.

*هنگام ورود تیم السد قطر به ورزشگاه برخی هواداران استقلال لحظاتی ژاوی را مورد تشویق قرار دادند، اما به یکباره تشویق های خود را قطع کرده و شروع به حمایت از سرمربی آبی پوشان کردند.

*ترافیک سنگینی در ورودی های منتهی به ورزشگاه ایجاد شده و همه هواداران عجله دارند تا زودتر وارد ورزشگاه شوند.

* هنگام ورود بازیکنان استقلال به داخل ورزشگاه، منصوریان ضمن خسته نباشید به خبرنگاران و عکاسان گفت: امیدوارم بتوانیم روز خوبی را کنار یکدیگر داشته باشیم.

*بازیکنان استقلال به هنگام رفتن به رختکن فقط به سکوها نگاه کردند تا ببینند چقدر تماشاگر به ورزشگاه آمده و یکی از بازیکنان استقلال اعتقاد داشت تا شروع بازی مطمئنا ۶۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر خواهند بود.

*بازیکنان السد از دیدن تماشاگران متعجب شده و با بهت و حیرت هواداران استقلال را نگاه می کردند.

*ظرفیت صندلی های طبقه دوم کاملا تکمیل شده و رفته رفته تا شروع بازی برخی از تماشاگران بصورت ایستاده بازی را نگاه خواهند کرد.

*پیش از آغاز بازی بسیاری از هواداران استقلال برای دقایقی مرحوم ناصر حجازی، منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی را تشویق می کردند.

* حدود ۵ هزار هوادار  پشت درهای ورزشگاه منتظر هستند تا شاید بتوانند وارد شوند که ماموران انتظامی به دلیل تکمیل شدن جایگاه ها تاکنون از ورود آنان ممانعت کردند.

*فرهاد مجیدی هم به جمع تماشاگران بازی امروز پیوست تا شاید روحیه مضاعفی به بازیکنان استقلال داده باشد./مهر

پاسخی بگذارید