تاریخ: ۱۵:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مرحله پلی آف فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه امروز سه شنبه با دیدار تیم های استقلال ایران و السد قطر در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.  این دیدار در حضور بیش از ۸۰ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مرحله پلی آف فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه امروز سه شنبه با دیدار تیم های استقلال ایران و السد قطر در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 این دیدار در حضور بیش از ۸۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

استقلال در این دیدار با این ترکیب به میدان رفت: مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، مجتبی حق دوست، بهنام برازی، علی قربانی و کاوه رضایی.

گزارش دقایق حساس این دیدار را می خوانید:

* دقیقه ۴۱: 
ژاوی درون محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شد که ضربه این بازیکن را سیدمهدی رحمتی برگرداند و اجازه نداد دروازه نماینده ایران باز شود.

* دقیقه ۳۷ :
استقلال پس از چند دقیقه حمله به سمت دروازه السد تلاش کرد بازی را از زمین خود شروع کند تا موج جدید حملاتش را پی ریزی کند.

* دقیقه ۳۳ :
خسرو حیدری در اولین حرکت جدی اش درون محوطه جریمه پاسی را برای یارانش ارسال کرد که مدافعان حریف توپ را به بیرون محوطه فرستادند و روی نورافکن مرتکب خطا شدند اما ضربه ابراهیمی به بدن مدافعان حریف برخورد کرد.

* دقیقه ۳۰ :
به دنبال مصدومیت ووریا غفوری این بازیکن از زمین خارج شد و به جای وی خسرو حیدری در جناح راست قرار گرفت.

* دقیقه ۲۵ :
السد این بار در جناح چپ محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که بازهم ژاوی توپ را روی دروازه ارسال کرد که مدافعان استقلال توپ را دفع کردند. السد در این دقایق از لاک دفاعی خارج شد.

* دقیقه ۲۰ : حریف قطری در جناح راست محوطه جریمه استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ژاوی این توپ را ارسال کرد اما ثمری برای حریف نداشت.

* دقیقه ۱۶ :
استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را ووریا غفوری روی دروازه حریف ارسال کرد اما ضربه سر امید ابراهیمی با فاصله از روی دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۱۳: 
تیم السد صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه استقلال شد که این ضربه را ژاوی به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون فرستاد. این اولین خطر جدی السد بود.

* دقیقه ۹:
استقلال در ادامه حملاتش یک موقعیت خوب دیگر بدست آورد که علی قربانی توپ ارسالی وریا غفوری را به کنار دروازه زد.

*  دقیقه ۷ :
استقلال که فشار زیادی روی دروازه حریف آورده بود توسط علی قربانی به گل رسید اما کمک داور عمانی این گل را آفساید تشخیص داد. شاگردان منصوریان در این دقایق تیم برتر میدان بودند.

* دقیقه ۳ :
​ السد در نخستین حمله جدی خود از جناح چپ به دروازه استقلال نزدیک شد که سانتر عبدالکریم حسن با فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه یک:
استقلال کار را هجومی آغاز کرد و به دنبال این بود که با شور و حمایت تماشاگرانش در همین دقایق ابتدایی بازی به دروازه حریف نزدیک شود اما چند حمله نصف و نیمه از جناحین ثمری برای آبی پوشان نداشت./مهر

پاسخی بگذارید