تاریخ: ۱۵:۰۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وینگو بگوویچ ، در خصوص تساوی تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر اظهار داشت: بازی سختی داشتیم. ما آمده بودیم تا برنده شویم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم، اما روزمان نبود و به این هدف نرسیدیم. نزدیک به ۳۰ دقیقه هم با اخراج یکی از بازیکنان‌مان ۱۰ نفره شدیم و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وینگو بگوویچ ، در خصوص تساوی تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر اظهار داشت: بازی سختی داشتیم. ما آمده بودیم تا برنده شویم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم، اما روزمان نبود و به این هدف نرسیدیم. نزدیک به ۳۰ دقیقه هم با اخراج یکی از بازیکنان‌مان ۱۰ نفره شدیم و این هم باعث شد تا به خواسته‌مان نرسیم.

وی افزود: بعد از اینکه گل خوردیم، جسارت بازیکنان‌مان باعث شد تا به گل مساوی برسیم. با توجه به روندی که بازی داشت از نتیجه راضی هستم، اما از عملکرد بازیکنانم رضایت ندارم، آنها مانند دیدار‌های گذشته بازی نکردند و تأثیرگذاری لازم را نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد داور مسابقه رضایت دارد یا خیر، گفت: با وجود اینکه یک بازیکن ما در این دیدار اخراج شد، اما واقعاً از قضاوت داور راضی هستم و به نظرم عملکرد خوبی داشت.

بگوویچ در ادامه در خصوص دیدار آینده تیمش مقابل ملوان بندرانزلی تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم همه بازی‌ها سخت است. به اعتقاد من در این فصل هفت هشت تیم مدعی صعود به لیگ برتر هستند. باید در ادامه مسابقات شانس، نظم و شجاعت داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. فکر می‌کنم تا  آخرین هفته چهره تیم‌های صعودکننده مشخص نشود.

وی در پاسخ به این سؤال که کدام تیم در لیگ برتر شانس زیادی برای قهرمانی دارد، گفت: پرسپولیس با برد مقابل تراکتورسازی ۹۰ درصد راه قهرمانی را طی کرد. البته آنها نباید از حالا خودشان را قهرمان بدانند و ۱۰ بازی دیگر باقی‌ مانده است. با این وجود پرسپولیس حاشیه امنیت خوبی دارد. تصور اینکه آنها قهرمان نشوند خیلی سخت است./تسنیم

پاسخی بگذارید