تاریخ: ۱۴:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم‌های فوتبال استقلال و السد قطر از ساعت ۱۹ در چارچوب مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. * هنگامی که بازیکنان استقلال برای گرم کردن وارد زمین شدند، هواداران به سبکی جدید، یک به یک آنها را تشویق کردند و آنها را به سمت خود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم‌های فوتبال استقلال و السد قطر از ساعت ۱۹ در چارچوب مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.

* هنگامی که بازیکنان استقلال برای گرم کردن وارد زمین شدند، هواداران به سبکی جدید، یک به یک آنها را تشویق کردند و آنها را به سمت خود می‌کشاندند.

* هنگامی که بازیکنان السد وارد زمین شدند هواداران استقلال پرچم ۵۰ متری را به اهتزاز درآوردند.

* امید ابراهیمی از سوی هواداران یکپارچه تشویق شد و از محبوبیت فوق‌العاده‌ای بین هواداران برخوردار بود.

* زمان گرم کردن بازیکنان السد هوادران استقلال شعار خلیج فارس ایران، استقلال قهرمان و عده‌ای دیگر شعار ایران، ایران سر می‌دادند. آنها در ادامه طرح موزائیکی ایران را به اجرا درآوردند.

* ورزشگاه آزادی پُر شده و دیگر هواداران استقلال را به ورزشگاه راه ندادند.  تعدادی از هواداران استقلال که بلیت VIP در اختیار داشتند پشت پر ماندند و اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند.

هواداران استقلال روی صورت ژاوی لیزر انداختند.

* بسیاری از هواداران در طبقه دوم ایستاده قصد دارند بازی را تماشا کنند.

* علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

* بازیکنان استقلال با لباس جدید که طرح آسیایی دارد وارد زمین شدند.

* فرهاد مجیدی در ورزشگاه حضور یافت و مورد تشویق هواداران قرار گرفت. او در بدترین شرایط ممکن وارد جایگاه ویژه شد به طوری که ممکن بود از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شود./تسنیم

 

پاسخی بگذارید