تاریخ: ۱۴:۳۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدجلال حسینی بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: می‌خواهم درمورد طلب از نفت صحبت کنم. همین مشکلات وجود دارد که مسائلی مثل تراکتورسازی و استقلال برای ممنوعیت جذب بازیکن پیش می‌آید. وقتی کسی مسائل مالی را پیگیری نمی‌کند، چنین اتفاقاتی می‌افتد. ما هم دوست داریم به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدجلال حسینی بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: می‌خواهم درمورد طلب از نفت صحبت کنم. همین مشکلات وجود دارد که مسائلی مثل تراکتورسازی و استقلال برای ممنوعیت جذب بازیکن پیش می‌آید. وقتی کسی مسائل مالی را پیگیری نمی‌کند، چنین اتفاقاتی می‌افتد. ما هم دوست داریم به فیفا شکایت کنیم؛ چراکه هیچ کسی جوابگویمان نیست. در شرایطی که طلب زیادی دارند به راحتی بازیکن جذب می‌کنند و هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد. دوست داریم بیشتر اعتراض کنیم و حرف‌هایمان را بزنیم تا این مشکل حل شود.
حسینی در رابطه با دلیل حضورش در باشگاه گفت: صحبت‌های دوستانه‌ای انجام دادیم، قرار بود قبل از بازی با تراکتورسازی به باشگاه بیاییم اما به خاطر تمرکز روی بازی تراکتورسازی قرار شد بعد از این بازی و قبل از دربی بیاییم.
وی در مورد اینکه آیا این جلسه به خاطر مشکلات مالی است، گفت: باشگاه پول را به موقع داده و به تعهدات خود عمل کرده است. ما پیش از این چند بار در مورد مسائل مختلف با حسین ماهینی به باشگاه آمده بودیم و این بار تصمیم گرفتیم همه باهم بیاییم و در این شرایط صحبت‌های بهتری مطرح می‌شود.
کاپیتان پرسپولیس در رابطه با اینکه این حرف‌هایش از روی محافظه‌کاری است، گفت: نه. به دنبال گرفتن حق و حقوقم از نفت هستم./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید