تاریخ: ۶:۰۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی پس از پیروزی سه بر صفر قرمزپوشان برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی جذابی را از پرسپولیس شاهد بودیم این تیم از ابتدای بازی حاکم میدان بود و اجازه نداد تراکتورسازی صاحب توپ شود. وی تاکید کرد: پرسپولیسی را که من می بینیم بدون شک قهرمان لیگ خواهد شد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی پس از پیروزی سه بر صفر قرمزپوشان برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی جذابی را از پرسپولیس شاهد بودیم این تیم از ابتدای بازی حاکم میدان بود و اجازه نداد تراکتورسازی صاحب توپ شود.

وی تاکید کرد: پرسپولیسی را که من می بینیم بدون شک قهرمان لیگ خواهد شد و به زودی هواداران این تیم جشن قهرمانی را در ورزشگاه آزادی خواهند گرفت.

پنجعلی در خصوص تراکتورسازی تبریز نیز گفت: این تیم حرفی برای گفتن نداشت و نتوانست مقابل پرسپولیس عرض اندام کند.

مدافع پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته نباید از اتفاقاتی که برای این تیم به وجود آمد به سادگی بگذریم اما مطمئنا اگر دیگر بازیکنان این تیم هم بودند پرسپولیس به خاطر آمادگی و هماهنگی که در تیمش وجود داشت مطمئنا برنده میدان می شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس در پایان فصل قهرمان خواهد شد یا خیر، گفت: با اختلاف امتیازی که بین تیم های اول و دوم به وجود آمده است شکی وجود ندارد که پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد.

پنجعلی در پایان و در پاسخ به این پرسش که هفته آینده پرسپولیس یک دیدار سخت مقابل رقیب دیرینه اش دارد و آیا می تواند پیروز این دیدار باشد، گفت: دربی همیشه شرایط خاص خودش را داشته و پیش بینی آن سخت است اما اگر پرسپولیس همین روند را ادامه دهد مطمئنا می تواند در بازی بعد مقابل استقلال پیروز باشد./مهر

پاسخی بگذارید