تاریخ: ۵:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، وحید امیری پس از پیروزی سه بر صفر  تیم پرسپولیس برابر تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم که این پیروزی همراه با سه امتیاز شیرین برای ما بود. به خوبی توانستیم تیم پرمهره تراکتورسازی را ببندیم و کاری کردیم که نتواند برنامه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، وحید امیری پس از پیروزی سه بر صفر  تیم پرسپولیس برابر تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم که این پیروزی همراه با سه امتیاز شیرین برای ما بود. به خوبی توانستیم تیم پرمهره تراکتورسازی را ببندیم و کاری کردیم که نتواند برنامه هایش را اجرا کند و این موضوع به تلاش بازیکنان بستگی داشت.

امیری در رابطه با اینکه آیا می توان پرسپولیس را از هم اکنون قهرمان لیگ دانست افزود: ما هدف بزرگی پیش رو داریم و تا روزی که قهرمانی ما قطعی نشود نمی توان در مورد این موضوع صحبت کرد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد داوری این مسابقه و اتفاقات جنجالی این بازی خاطرنشان کرد: در مورد داوری کارشناسان نظر می دهند. به هر حال در زمین هم اتفاقی رخ داد که جالب نبود.

امیری در پایان در مورد غیبت کامیابی نیا در بازی حساس دربی پایتخت گفت: کمال یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان ماست که جای خالی اش باید پر شود. امیدوارم به هر نحوی نفرات جایگزین جای خالی کامیابی نیا را در دربی پر کنند./مهر

پاسخی بگذارید