تاریخ: ۵:۱۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محمد خلف ضمن اعلام خبر تایید درخواست آنها توسط فدراسیون‌های فوتبال آذربایجان، قرقیزستان و ترکمنستان برای برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی عراق گفت: راضی شنیشل، سرمربی عراق درخواست داده تا در صورت امکان بازی تدارکاتی با یکی از این تیم‌ها در محل اردوی آماده‌سازی تهران برگزار شود. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محمد خلف ضمن اعلام خبر تایید درخواست آنها توسط فدراسیون‌های فوتبال آذربایجان، قرقیزستان و ترکمنستان برای برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی عراق گفت: راضی شنیشل، سرمربی عراق درخواست داده تا در صورت امکان بازی تدارکاتی با یکی از این تیم‌ها در محل اردوی آماده‌سازی تهران برگزار شود.

وی ضمن تاکید بر همکاری فدراسیون فوتبال ایران جهت انتخاب محل اقامت تیم ملی عراق و زمین تمرین و بازی از تلاش استرالیایی‌ها برای برگزاری بازی تدارکاتی با سوریه حریف ایران در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد و گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا با بسیاری از بازیکنان تیمش در لیگ‌های اروپایی تماس گرفته تا زمان دقیق بازی تدارکاتی برابر سوریه در کوالالامپور مالزی را هماهنگ کند. استرالیا سبک بازی سوریه را شبیه عراق می‌داند و به همین خاطر در تدارک این دیدار تدارکاتی است.

همچنین تیم ملی فوتبال قطر یکی دیگر از حریفان ایران در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا ۱۶ خرداد‌ ماه سال ۱۳۹۶ در دوحه به مصاف امارات می‌رود تا با آمادگی مطلوبی مهیای دیدار با کره‌جنوبی در هفته سوم دور برگشت این رقابت‌ها شود. قطری‌ها پیش از مصاف با ایران یک بازی تدارکاتی نیز با آذربایجان برگزار خواهد کرد. دیدار برگشت تیم‌های ملی فوتبال قطر و ایران در هفته اول دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی سوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ در دوحه برگزار خواهد شد.

عراق از ۲۰ اسفند ماه سال جاری اردوی خود را در تهران برپا می‌کند تا مهیای اولین بازی دور برگشت گروه B مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر استرالیا به میزبانی ایران شود. این دیدار سوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار خواهد شد./تسنیم

 

پاسخی بگذارید