تاریخ: ۵:۰۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمد پولادگر در خصوص انتخاب اعضای شورای فنی فدراسیون تکواندو و عدم حضور برخی از منتقدین در این لیست اظهار داشت: من اعتقاد دارم تفاوت زیادی بین منتقد منصف و منتقد مخرب وجود دارد. منتقدان مخرب سیاه‌نمایی می‌کنند و دروغ می‌گویند. متاسفانه این صفات در برخی از منتقدان وجود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محمد پولادگر در خصوص انتخاب اعضای شورای فنی فدراسیون تکواندو و عدم حضور برخی از منتقدین در این لیست اظهار داشت: من اعتقاد دارم تفاوت زیادی بین منتقد منصف و منتقد مخرب وجود دارد. منتقدان مخرب سیاه‌نمایی می‌کنند و دروغ می‌گویند. متاسفانه این صفات در برخی از منتقدان وجود دارد و اکثر آنها دنبال منافع شخصی هستند.

رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که تمام پتانسیل تکواندو ایران در این شورا حضور دارند، تصریح کرد: کسی که تمام توانایی‌ها را داشته باشند، وجود ندارند. تشکیل شورای فنی در فدراسیون تکواندو اتفاق جدیدی است که ما پیش از این تجربه نکردیم. اعضای این شورا کارشان مشاوره دادن است و ما سعی کردیم از کسانی که در تمام زمینه‌ها تجربه دارند را در این شورا جمع کنیم.

وی ادامه داد: این شورا مجموعه کاملی از تجربیات مختلف است و می‌توانند مشاوران خوبی برای انتخاب کادرفنی تیم ملی باشند. اعضای این شورا سه‌شنبه هفته جاری به صورت رسمی کار خود را آغاز خواهند کرد . ممکن است اعضای این شورا نیز در برخی مقاطع کم یا زیاد شوند.

پولادگر در خصوص عدم حضور بیژن مقانلو در جمع اعضای شورای فنی عنوان کرد: ما به ایشان پیشنهاد حضور در جمع اعضای شورای فنی را ارائه دادیم اما مقانلو با عذرخواهی اعلام کرد ترجیح می‌دهد در این مقطع در شورای فنی حضور نداشته باشد.

رئیس فدراسیون تکواندو با تاکید بر لزوم تشکیل چند تیم ملی عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن مسابقات کشورهای اسلامی و مسابقات جهانی، دو کادر مجزا جهت حضور در این رقابت‌ها انتخاب خواهد شد. در کنار این مسابقات، برای مسابقات دانشجویان جهانی نیز ما باید به فکر تشکیل یک تیم مستقل باشیم.

پولادگر در پاسخ به نگرانی علاقمندان تکواندو در خصوص گزینه‌های هدایت تیم ملی گفت: با مطرح شدن این مسائل یاد زمانی می‌افتم که همه نگران خداحافظی هادی ساعی از دنیای قهرمانی بودند. در آن مقطع نیز می‌گفتند اگر ساعی از تیم ملی خداحافظی کند چه کسی جایگزین او خواهد شد؟.

وی تصریح کرد: مربیان و قهرمانان مانند چراغ هستند که تا زمانی که فعالیت می‌کنند روشنایی دیگران به چشم نمی‌آید. وقتی این نفرات بازنشسته شوند یا از سمت خود کنار بروند تازه می‌توانیم توانایی دیگران را مشاهده کنیم. تا پیش از هادی ساعی نیز وقتی فریبرز عسگری حضور داشت عملکرد ساعی دیده نمی‌شد. ساعی حتی با وجود شکست عسگری باز هم دیده نشد و وقتی همه متوجه حضور او شدند که عسگری از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

رئیس فدراسیون تکواندو یادآور شد: این مسئله در خصوص ذوالقدر نیز همین گونه بود. زمانی که او بعد از مسابقات کسب سهمیه المپیک لندن از سمت خود استعفا داد و ما مهماندوست را جانشین او کردیم همه به این تصمیم معترض شدند. این قضیه در خصوص انتخاب مقانلو و عسگری نیز ادامه داشت. مطمئن باشید مربی جدید تیم ملی نیز بعد از مدتی به خوبی توانایی‌های خود را نشان می‌دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید