تاریخ: ۴:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مانو‌ئل فریرا، سرمربی پرتغالی و ۷۱ ساله السد قطر اسامی ۲۰ بازیکن تیمش جهت سفر به تهران را معرفی کرد که مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی نیز در میان آنها قرار دارد. اسامی بازیکنان السد به این شرح است: سعد الدوسری، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهند نعیم، عبدالکریم حسن، بغداد بونجاح، پیدرو، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مانو‌ئل فریرا، سرمربی پرتغالی و ۷۱ ساله السد قطر اسامی ۲۰ بازیکن تیمش جهت سفر به تهران را معرفی کرد که مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی نیز در میان آنها قرار دارد.

اسامی بازیکنان السد به این شرح است: سعد الدوسری، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهند نعیم، عبدالکریم حسن، بغداد بونجاح، پیدرو، ابراهیم ماجد، حسن الهیدوس، علی اسد، خلفان ابراهیم، سالم الهاجری، مشعل الشمری، جاسر یحیی، حمزه الصنهاجی، ژاوی هرناندز، فهد قاسمی، محمد کاسولا، حسام کمال، یوغرطه حمرون و حاماد اسماعیل.

همچنین ترکی ناصر العلی (مدیر اجرایی)، محمد غلام البلوشی (مدیر ورزشی)، عبدالله البریک (مدیر تیم اول باشگاه السد)، احمد المنصوری (مدیر روابط عمومی) مانوئل فریرا و دستیارانش را در سفر به تهران همراهی می‌کنند. کاروان تیم السد قطر پس از پایان آخرین تمرین ظهر امروز خود (یکشنبه) دوحه را به مقصد تهران ترک می‌کند.

گروهی از هواداران السد نیز روز گذشته (شنبه) با حضور در تمرینات این تیم در دوحه حمایت خود از بازیکنان و کادر فنی پیش از بازی حساس برابر استقلال تهران نشان دادند. هواداران السد برای به نمایش گذاشتن حمایت خود و تقویت روحیه بازیکنان و کادر فنی این تیم کیکی با نوشته با شما تا آخر هستیم به محل تمرین این تیم آوردند. آنها در پایان پس از عکس یادگاری با السدی‌ها صعود به دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برای تیم محبوب‌شان آرزو کردند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هم داوران بازی تیم‌های استقلال تهران و السد قطر در بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کرد. احمد الخلف (عمان) این بازی را سوت می‌زند. حمد المایاحی و ابوبکر الامری (عمان) کمک‌های وی خواهند بود. یعقوب عبدالباکی (عمان) و سیف‌الدین ابوبکر (مالزی) کمک داور چهارم و ناظر داوری هستند.

دیدار تیم‌های استقلال و السد قطر ساعت ۱۹ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم برنده به گروه A لیگ قهرمانان آسیا راه می‌یابد. در این گروه تیم‌های الاهلی امارات، لوکوموتیو ازبکستان و التعاون عربستان حضور دارند./تسنیم

پاسخی بگذارید