تاریخ: ۴:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روزبه شاه‌علی‌دوست  در مورد سومین پیروزی پیاپی سایپا اظهار داشت: با توجه به دو برد پیاپی و شش امتیازی که از دو دیدار گذشته کسب کرده بودیم در دیدار با فولاد خوزستان با آرامش و شرایط روحی بهتری به میدان رفتیم. این عامل باعث شد فوتبال راحت‌تر و باکیفیت‌تری را به نمایش بگذاریم و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روزبه شاه‌علی‌دوست  در مورد سومین پیروزی پیاپی سایپا اظهار داشت: با توجه به دو برد پیاپی و شش امتیازی که از دو دیدار گذشته کسب کرده بودیم در دیدار با فولاد خوزستان با آرامش و شرایط روحی بهتری به میدان رفتیم. این عامل باعث شد فوتبال راحت‌تر و باکیفیت‌تری را به نمایش بگذاریم و در نهایت به پیروزی رسیدیم.

هافبک سایپا در مورد قضاوت علیرضا فغانی تصریح کرد: برای ما باعث افتخار بود که علیرضا فغانی قضاوت دیدار تیم ما را برعهده داشت. فغانی داور با تجربه و بین‌المللی فوتبال ایران است و با توجه به مواردی که در دیدارهای گذشته ما به وجود آمده بود، برای قضاوت این مسابقه انتخاب شد. پنالتی ما در دیدار مقابل فولاد خوزستان نیز به درستی اعلام شد.

وی با تأکید بر متضرر شدن سایپا از مسائل داوری گفت: بعد از برد‌های ما در دو دیدار گذشته هجمه‌ای به لحاظ متنفع شدن از مسائل داوری روی ما به وجود آمده بود، در حالی که ما در نیم‌فصل اول از اشتباهات داوری لطمات زیادی خوردیم. در نیم‌فصل اول چهار پنالتی علیه ما گرفته شد که کارشناسان داوری اشتباه بودن سه پنالتی را تأیید کردند.

شاه‌علی‌دوست تصریح کرد: در دیدار با نفت‌ تهران در حالی که توپ به پهلوی ابراهیم شکوری برخورد کرد، علیه ما پنالتی گرفتند. با شکست در همین بازی ما وارد بحران شدیم و از لحاظ روحی و روانی لطمه دیدیم.

کاپیتان سایپا در خصوص عملکرد متفاوت سایپا در نیم‌‌فصل دوم نسبت به نیم‌فصل نخست گفت: چند دلیل در عدم نتیجه‌گیری ما دخیل بودند. ما نیم‌فصل اول بدشانس بودیم و همچنین از اشتباهات داوری نیز لطمه خوردیم. نباید فراموش کرد تیم ما در این فصل تغییرات زیادی کرده بود و برای هماهنگی نفرات قدیمی و جدید احتیاج به زمان بود. با هماهنگی نفرات‌مان در نیم‌فصل دوم شرایط ما روز به روز بهتر شد. در این مدت عملکرد خوبی داشتیم و رتبه خود را در جدول ارتقا دادیم.

در پایان در خصوص تداوم روند موفقیت این تیم در دیدارهای آینده خاطر نشان کرد: قطعاً ما تلاش خواهیم کرد این اتفاق تداوم داشته باشد. ما بعد از این سه پیروزی در حال حاضر در شرایط روحی و روانی بهتری قرار گرفتیم. اگر می‌خواهیم در پایان فصل در جایگاه بهتری قرار بگیریم باید تلاش و تمرکز بیشتری داشته باشیم و دستورات کادرفنی را به خوبی پیاده کنیم. امیدوارم روند موفقیت‌های ما تداوم داشته باشد./ تسنیم

پاسخی بگذارید