تاریخ: ۵:۲۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، ژوزه مورینیو که شاگردانش در ۱۴ بازی لیگ برتری شکست‌ناپذیر بودند، در سه بازی اخیر خود سه تساوی متوالی کسب کرده‌اند و حالا با چهار امتیاز اختلاف نسبت به مکان چهارم جدول که همان کسب سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپاست، در رده ششم جدول ایستاده‌اند. آقای خاص در انتقاد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، ژوزه مورینیو که شاگردانش در ۱۴ بازی لیگ برتری شکست‌ناپذیر بودند، در سه بازی اخیر خود سه تساوی متوالی کسب کرده‌اند و حالا با چهار امتیاز اختلاف نسبت به مکان چهارم جدول که همان کسب سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپاست، در رده ششم جدول ایستاده‌اند.

آقای خاص در انتقاد از عملکرد بازیکنان تیمش در چند بازی اخیر گفت: بازیکنان را به خوبی نمی‌شناسم. نمی‌دانستم که برخی بازیکنانم نیاز به زمان دارند تا خود را با خواسته‌‌های من وفق دهند چون این باید جزئی از ذات طبیعی بازیکنان باشد.

وی افزود: بازی برای پیروزی، مسئولیت داشتن برای پیروزی، از عهده فشار موجود برآمدن برای پیروزی، اینها چیزهایی است که متعلق به ذات طبیعی بازیکنان است. چند تا از بازیکنانم اما این‌طور نیستند.

مورینیو تصریح کرد: آنها باید از آن منطقه آسایش یا از آن منطقه‌ای که آنها را مصون می‌دارد که هدف‌ ما رسیدن به پیروزی نیست، بیرون بیایند، البته این زمان می‌برد.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ تأکید کرد: یک چیز در فوتبال تغییر نمی‌کند، به خصوص در طرز فکر من و آن رویای من برای پیروزی و مسئولیت برای رسیدن به برد است. حسی که هیچ‌گاه از خودم راضی نیستم و همیشه انتظارات بیشتری از خودم دارم.

آقای خاص در پایان خاطرنشان کرد: من هر چیزی که خوب است را نمی‌پذیرم. نباید دنبال خوب باشید، بلکه باید دنبال خیلی خوب باشید و این چیزی است که هر روز بابتش به خاطر اطرافیانم از جمله بازیکنانم، دستیارانم، دپارتمان پزشکی و غیره می‌جنگم./تسنیم

پاسخی بگذارید