تاریخ: ۴:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آخرین دیدار هفته بیستم لیگ برتر را تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت ۱۵ فردا (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد، دیداری که شاید سرنوشت قهرمان لیگ را هم مشخص کند. فیفا قبل از این دیدار حساس شوک سنگینی را به امیر قلعه‌نویی و تیمش وارد و تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آخرین دیدار هفته بیستم لیگ برتر را تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت ۱۵ فردا (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد، دیداری که شاید سرنوشت قهرمان لیگ را هم مشخص کند. فیفا قبل از این دیدار حساس شوک سنگینی را به امیر قلعه‌نویی و تیمش وارد و تیم تبریزی را به خاطر پرونده‌های شکایتی متعددش از نقل‌وانتقالات زمستانی و تابستانی محروم کرد. بی‌شک اگر این رأی صادر نمی‌شد تقابل دو تیم حساسیت و جذابیتی دوچندان پیدا می‌کرد، اما با اتفاقاتی که از صبح روز جمعه تا به این لحظه رقم خورده، نمی‌توان انتظار یک بازی جذاب به مانند آنچه را که از قبل پیش‌بینی می‌شد، داشت.

قلعه‌نویی خیلی امیدوار بود تا در غیاب بازیکنان محرومش از جمله مهدی کیانی، مهدی شریفی و خالد شفیعی بتواند از سجاد شهباز‌زاده در مقابل پرسپولیس استفاده کند، اما نه تنها این بازیکن اجازه عقد قرارداد با این تیم را پیدا نکرد، بلکه امید عالیشاه، احمد نوراللهی و هاشم بیک‌زاده هم به احتمال خیلی قوی نمی‌توانند در دیدار فردا تیم‌شان را همراهی کنند، از این جهت که آنها در نقل‌وانتقالات زمستانی راهی تبریز شدند. با این شرایط هم باید از تیم امیر قلعه‌نویی انتظار ارائه یک بازی انتحاری را داشت، چرا که او با شکست و یا حتی تساوی در خانه پرسپولیس امیدش برای قهرمانی کمرنگ می‌شود.

محرومیت تراکتورسازی در استفاده چند بازیکن تیمش برای دیدار با پرسپولیس بدترین خبر ممکن برای قلعه‌نویی بود و شاید هم یک خبر خوب برای پرسپولیسی که خودش را آماده کرده بود تا تراکتورسازی را با تمام ستاره‌هایش در ورزشگاه آزادی شکست دهد. بدن شک اتفاق رخ داده از هیجان و حساسیت بازی تا حد زیادی خواهد کاست، اما به هر حال تیم قلعه‌نویی برای در کورس ماندن با پرسپولیس چاره‌ای جز شکست این تیم در ورزشگاه آزادی ندارد.

این بازی اگر تحت تأثیر رأی فیفا قرار نمی گرفت، پر بود از دوئل و تقابل‌های جذاب که می‌توانست بازی فردا را به یادماندنی کند، اما صد حیف که با اهمال کاری برخی مدیران تراکتورسازی این تیم شایسته با نیمی از توان خود فردا به مصاف پرسپولیس خواهد آمد. با این اوصاف هم یک تراکتور نصفه و نیمه هم می‌تواند برای پرسپولیس حریفی خطرناک باشد. در این بین غفلت پرسپولیس یک خطر بالقوه برای برانکو و تیمش است و فرصتی برای سرخپوشان تبریزی که اتفاقات تلخ اخیر را از ذهن خود پاک کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید