تاریخ: ۴:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیه‌گو مارادونا برای چندمین بار به مائورو ایکاردی، مهاجم تیم فوتبال اینتر حمله کرد و این بار به شیوه‌ای غیر مستقیم او را خائن نامید. مارادونا که به دلیل ماجرای جدایی همسر مکسی لوپس برای ازدواج با ایکاردی به شدت از مهاجم نراتزوری متنفر شده و بارها از او به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیه‌گو مارادونا برای چندمین بار به مائورو ایکاردی، مهاجم تیم فوتبال اینتر حمله کرد و این بار به شیوه‌ای غیر مستقیم او را خائن نامید.

مارادونا که به دلیل ماجرای جدایی همسر مکسی لوپس برای ازدواج با ایکاردی به شدت از مهاجم نراتزوری متنفر شده و بارها از او به دلیل خیانت به دوست قدیمی‌اش انتقاد کرده است؛ این بار هم این کار را با تهدید ادگاردو بائوسا، سرمربی تیم ملی آرژانتین انجام داد.

بائوسا هفته گذشته در تمرینات تیم فوتبال اینتر حاضر شد و عملکرد ایکاردی ۲۳ ساله را زیر نظر گرفت تا در صورت امکان او را به اردوی آلبی‌سلسته دعوت کند، اتفاقی که مارادونا را نگران کرده است.

مارادونا در این خصوص به شبکه ESPN‌ گفت: اگر بائوسا با ایکاردی توافق کند برای من مانند او یک خائن خواهد بود. ترجیح می‌دهم که درباره دعوت شدن ایکاردی به تیم ملی هم حرفی نزنم.

با وجود عملکرد خوب ایکاردی در سری A طی فصول اخیر، او هرگز به اردوی آلبی‌سلسته دعوت نشده و برخی از رسانه‌ها دست‌های پشت پرده از جمله مافیای لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین را در رخ دادن این اتفاق تأثیرگذار دانسته‌اند./تسنیم

پاسخی بگذارید