تاریخ: ۴:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ یک دیدار از هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (جمعه) بین تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت تهران در ورزشگاه بدون تماشاگر تختی آبادان برگزار شد که این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. شاگردان علی دایی با این تساوی در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛ یک دیدار از هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (جمعه) بین تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت تهران در ورزشگاه بدون تماشاگر تختی آبادان برگزار شد که این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. شاگردان علی دایی با این تساوی در پنج دیدار نیم‌فصل دوم، سه تساوی و دو شکست تجربه کرده‌اند.

محمدرضا اکبریان داور این بازی به میلاد فخرالدینی بازیکن نفت تهران و حسین بغلانی و علی عبدالله‌زاده از صنعت نفت کارت زرد نشان داد.

با این نتیجه،‌ تیم نفت تهران با ۲۶ امتیاز و تفاضل گل ۱-، موقتاً به جایگاه هشتم جدول صعود کرد و صنعت نفت هم با ۲۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند.

دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و گسترش فولاد در این چارچوب نیز که قرار بود از ساعت ۱۵ امروز برگزار شود، به خاطر شرایط بد جوی به فردا (شنبه) موکول شد./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید