تاریخ: ۶:۰۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، فرجام‌خواهی مجدد وکیل هاکان چالهان‌اوغلو، بازیکن ترکیه‌ای بایرلورکوزن برای بخشش محرومیت ۴ ماهه این بازیکن نتیجه نداد و دوران دوری او از میادین رسما شروع شد. دلیل محرومیت این بازیکن، رعایت نکردن بندی در قرارداد  در آستانه انعقاد با ترابوزان اسپور ترکیه بود که بر طبق آن باید حتما […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، فرجام‌خواهی مجدد وکیل هاکان چالهان‌اوغلو، بازیکن ترکیه‌ای بایرلورکوزن برای بخشش محرومیت ۴ ماهه این بازیکن نتیجه نداد و دوران دوری او از میادین رسما شروع شد.

دلیل محرومیت این بازیکن، رعایت نکردن بندی در قرارداد  در آستانه انعقاد با ترابوزان اسپور ترکیه بود که بر طبق آن باید حتما فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ را در این تیم سپری می‌کند اما این بازیکن با همکاری موکلش قرارداد آن زمان خود با کارلسروهه را تمدید کرد و در فصل مورد نظر برای ترابوزان بازی نکرد.

به همین دلیل باشگاه ترکیه‌ای در همان زمان از او شکایت کرد که پرونده پس فرجام‌خواهی اولین چارهان‌اوغلو به دادگاه حکمیت ورزشی ارجاع داده شد و پس از چند سال، رای محرومیت ۴ ماهه این بازیکن اعلام شد.

پس از این اعلام رسمی چارهان‎‌اوغلو و باشگاهش بار دیگر خواهان تجدیدنظر شدند  اما ادعایشان مورد قبول قرار نگرفت و محرومیت لازم‌الاجرا شد.

گفتنی است او و موکلش پول فصلی که قرار بود این بازیکن برای ترابوزان بازی کند و بازی نکرد را هم دریافت کردند!/تسنیم

پاسخی بگذارید