تاریخ: ۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی فتح‌الله‌زاده  درباره آشتی با علیرضا منصوریان عنوان کرد: بازی استقلال و ماشین‌سازی را به‌ اتفاق یکی از دوستانم به نام علوی در دفترم تماشا کردم. بعد از مسابقه منصوریان با دوست مشترک‌مان تماس گرفت و وقتی متوجه شد کنار علوی هستم گفت که می‌خواهد با من صحبت کند. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی فتح‌الله‌زاده  درباره آشتی با علیرضا منصوریان عنوان کرد: بازی استقلال و ماشین‌سازی را به‌ اتفاق یکی از دوستانم به نام علوی در دفترم تماشا کردم. بعد از مسابقه منصوریان با دوست مشترک‌مان تماس گرفت و وقتی متوجه شد کنار علوی هستم گفت که می‌خواهد با من صحبت کند.

وی با بیان اینکه صحبت‌های خوبی با سرمربی استقلال داشت، گفت: به منصوریان تبریک گفتم و او هم دعوت کرد روز سه‌شنبه هفته پیش‌رو با حضور در ورزشگاه آزادی بازی استقلال و السد را تماشا کنم. به او قول دادم در صورتی که در تهران باشم به ورزشگاه بروم.

فتح‌الله‌‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا گِله و انتقادی بین او و منصوریان ردوبدل نشد، اظهار داشت: اصلا چنین حرف‌هایی مطرح نشد و حر‌ف‌های ما بیشتر «عشقولانه» بود!

مدیرعامل پیشین استقلال درباره اینکه گفته می‌شود او بار دیگر و به زودی با همین سمت به استقلال بازخواهد گشت، تصریح کرد: اینها شایعات است. در این شرایط باید اجازه داد که استقلال به راهی که در پیش گرفته ادامه دهد. استقلال مقابل ماشین‌سازی خیلی خوب و مسنجم بازی کرد و من از نمایش این تیم لذت بردم.

فتح‌الله‌زاده در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود در صورت نتیجه نگرفتن استقلال در بازی با السد و پرسپولیس، این باشگاه تغییرات مدیریتی به خود خواهد دید و او گزینه اصلی مدیرعاملی است، گفت: بعید می‌دانم تغییراتی رخ دهد و چنین کاری هم درست نیست. من امیدوارم و آرزو می‌کنم استقلال هم السد را شکست دهد و هم پرسپولیس را. همانطور که گفتم باید به مجموعه فعلی استقلال فرصت داد تا نتایج خوبی بگیرد و سهمیه آسیا را کسب کند.

وی با اشاره به نقش وزیر ورزش و اینکه گفته می‌شود وزارت ورزش اگر قصد تغییرات در استقلال را داشته باشد، مستقیماً ورود نمی‌کند و از طریق هیئت مدیره استقلال این کار انجام می‌شود، به تسنیم گفت: این کار وزارت ورزش حرفه‌ای است. سلطانی‌فر می‌داند که اگر در این ماجراها ورود کند تبعاتش گریبانگیر او می‌شود و به همین دلیل حرفه‌ای کار می‌کند.

مدیرعامل پیشین استقلال در پایان درباره دیدار روز یکشنبه پرسپولیس و تراکتورسازی و شانس قهرمانی این دو تیم خاطرنشان کرد: صحبت کردن درباره تیم قهرمان زود است اما به عنوان یک آذری ضمن احترام به پرسپولیس دوست دارم تراکتورسازی پیروز شود چرا که بعد از استقلال، تراکتورسازی تیم دوم من است./تسنیم

پاسخی بگذارید