تاریخ: ۵:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مجتبی جباری، بازیکن ایرانی تیم الاهلی قطر پس از پایان دوران مصدومیت ۴۵ روزه مهیای حضور دوباره در ترکیب اصلی تیمش می‌شود. پس از حمایت همه جانبه فهد علی، مدیر تیم فوتبال باشگاه الاهلی از مجتبی جباری و تمجید توانمندی‌های او، یوسف آدم، سرمربی این تیم نیز در نشست […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مجتبی جباری، بازیکن ایرانی تیم الاهلی قطر پس از پایان دوران مصدومیت ۴۵ روزه مهیای حضور دوباره در ترکیب اصلی تیمش می‌شود. پس از حمایت همه جانبه فهد علی، مدیر تیم فوتبال باشگاه الاهلی از مجتبی جباری و تمجید توانمندی‌های او، یوسف آدم، سرمربی این تیم نیز در نشست خبری پیش از بازی برابر الریان در هفته بیستم لیگ ستارگان قطر گفت: بازگشت مجتبی جباری به فهرست تیم الاهلی و ملحق شدن بازیکنانی همانند عبدالمقصود، فریدون، کریستیان و الشیخاوی باعث قدرت بیشتر تیمی ما خواهد شد.

مجتبی جباری پس از انتقال موبیلی، مهاجم کنگویی به تیم لیل فرانسه جایگزین او در فهرست چهار نفره بازیکنان خارجی تیم الاهلی شده است.

خبر دیگر هم از لیگ ستارگان قطر حاکی از آن است که ایگور استیماچ، سرمربی کروات تیم الشحانیه پس از تساوی برابر تیم مدعی السد در مورد اخراج چهار بازیکن در دقایق پایانی این بازی گفت: در دقایق پایانی بازی تیم السد به خاطر این که نتوانست برابر الشحانیه به پیروزی برسد دچار اصطکاک شد. همین مسئله باعث شد تا بازیکنان تیم السد کنترل اعصاب خود را از دست بدهند و داور سه بازیکن از میان آنها را از زمین اخراج کند.

تیم السد حریف تیم استقلال تهران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا است که در بازی پربرخورد هفته بیستم لیگ ستارگان برابر الشحانیه با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد./تسنیم

پاسخی بگذارید