تاریخ: ۵:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که همه نگاه ها در استقلال به بخش مدیریتی این تیم است و اتفاقات نقل و انتقالاتی و بسته شدن پنجره توسط فیفا، این وسط دو بازیکن همه کاخ آرزوهای خودشان را فرو ریخته دیدن و البته کسی هم متوجه آن نشد. آندرانیک تیموریان آندرانیک تیموریان که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالی که همه نگاه ها در استقلال به بخش مدیریتی این تیم است و اتفاقات نقل و انتقالاتی و بسته شدن پنجره توسط فیفا، این وسط دو بازیکن همه کاخ آرزوهای خودشان را فرو ریخته دیدن و البته کسی هم متوجه آن نشد.

آندرانیک تیموریان
آندرانیک تیموریان که در نیم فصل به استقلال آمد در واقع با رویاهای بسیار زیادی آبی پوش شد. او که این اواخر در لیست کارلوس کی روش نبوده است به استقلال تخفیف زیادی داد تا با  این تیم بتواند به تیم ملی هم برگردد و شاید هم در همین تیم روزی از فوتبال خداحافظی کند.

رویای خداحافظی با پیراهن استقلال از آن رویاهاست که خیلی از بزرگان همین تیم به آن دسترسی پیدا نکردند. در واقع استقلال  برای آندو دروازه ای معنوی بود چه برای بازگشت به تیم ملی و چه خداحافظی از فوتبال. وقتی پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شد تیموریان با دهانی نیمه باز به خبر دهنده نگاه می کرد و تا دو روز هم این خبر را باور نداشت. با این حال او در آخرین روز فصل نقل و انتقالات قراردادش را با استقلال فسخ کرد.

روزبه چشمی
روزبه چشمی آنقدر موثر بود که خیلی ها از دست دادن جام و دریافت چهار گل از پرسپولیس در سال قبل را حاصل مصدومیت همین یک بازیکن دانستند. استقلال البته در دوران مصدومیت روزبه چشمی را از لیست خارج کرد اما خیلی ها منتظر بودند که او به منطقه خالی استقلال برگردد و این بخش ضعیف هافبک دفاعی را ترمیم کند. برخی از هواداران استقلال حتی تصور می کردند چشمی همین حالا هم که برگردد می تواند آماده باشد اما روزگار به چشمی روی خوش نشان نداد.

چشمی که قصد بازگشت به روزهای خوش را داشت عملا پنجره را بسته دید و رویاهایش غرق شدند. روزبه با پیشنهاد پرسپولیس هم روبرو شد اما در آخرین ساعات فصل نقل و انتقالات نیم فصل با مدیرعامل باشگاه استقلال توافق کرد تا بماند./مهر

پاسخی بگذارید