تاریخ: ۱۳:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین حاج‌محمدی در پایان دیدار تیمش مقابل استقلال در واکنش به این سوال که چرا به زور و با اصرار مهدی رحمتی به سمت منصوریان رفت، گفت: به هر شکل من سمت نیمکت استقلال رفتم و به زور هم این کار را نکردم، باید به منصوریان خوش‌آمد می‌گفتم و این […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین حاج‌محمدی در پایان دیدار تیمش مقابل استقلال در واکنش به این سوال که چرا به زور و با اصرار مهدی رحمتی به سمت منصوریان رفت، گفت: به هر شکل من سمت نیمکت استقلال رفتم و به زور هم این کار را نکردم، باید به منصوریان خوش‌آمد می‌گفتم و این کار را کردم.

وی با بیان اینکه با وضعیت خیلی بدی از استقلال جدا شدم، افزود: شرایط برای من در استقلال بسیار سخت بود و واقعا اوضاع من در این تیم به هم ریخته بودم. یک نیم‌فصل بسیار بد را در استقلال سپری کردم و واقعا با من خوب رفتار نشد. حرف‌هایی که می‌زنم درباره باشگاه استقلال نیست و هیچ صحبتی با مسئولان باشگاه ندارم و حرف کلی‌ام این است که منصوریان با من خوب برخورد نکرد.

مدافع ماشین‌سازی در پاسخ به این سوال که چرا منصوریان با وجود اینکه ۴،۵ سال مربی او بود، چنین رفتاری با وی داشت، خاطرنشان کرد: من ۴،۵ سال شاگرد منصوریان بودم اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که او این کارها را با من کرد.  منصوریان در ابتدای فصل از من خواست قراردادم را کم کنم و من از باشگاه پرسیدم که این مسئله چه ارتباطی به سرمربی تیم دارد؟ آیا غیر از این است که در مورد قرارداد بازیکن باشگاه تصمیم می‌گیرد؟ در هر صورت اتفاق خوبی برای من رخ نداد و با صحبت‌هایی که با فرهاد کاظمی داشتم به تبریز آمدم.

حاج‌محمدی درباره اینکه چرا در ابتدای بازی به زور به سمت منصوریان رفت، اظهار داشت: من از شما می‌خواهم این بحث را ببندید، به هر حال من باید به عنوان میزبان سمت منصوریان رفته و به او خوشامد می‌گفتم، حرف کلی من این است که با من خیلی بد رفتار شد و اصلا دوست نداشتم چنین رفتارهایی با من شود. البته این را هم باید بگویم امروز بازی خیلی بدی را مقابل استقلال ارائه دادیم و از این مسئله خیلی ناراحتم. ما اصلا نتوانستیم صحبت‌های فنی کاظمی را در زمین اجرا کنیم و همین مسئله باعث شکست سنگین ما شد.

وی در پایان راجع به اینکه چرا در استقلال برخی مواقع از سکو به نیمکت و در شروع بازی مجددا به سکو منتقل می‌شد، گفت: این از همان رفتارهای بدی است که می‌گویم با من شد، متاسفانه در یکی‌دو بازی این کار را با من کردند، در حالی که می‌دانستند چه بازیکنی در لیست ۱۸ نفره هستند و چه نفراتی نباید روی نیمکت بنشیند. نمی‌خواهم گناه منصوریان را بشویم، اما مگر می‌شود سرمربی تیم نداند چه بازیکنی در لیست ۱۸ نفره هست و چه نفراتی نباید باشد./تسنیم

پاسخی بگذارید