تاریخ: ۱۳:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های پیکان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز خواهد شد که کارکنان این ورزشگاه به پاکسازی زمین پرداختند. *به دلیل بارش شدید برف، زمین چمن شهدای شهر قدس پوشیده از برف است که کارکنان آن را پاکسازی کردند. پس از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های پیکان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز خواهد شد که کارکنان این ورزشگاه به پاکسازی زمین پرداختند.

*به دلیل بارش شدید برف، زمین چمن شهدای شهر قدس پوشیده از برف است که کارکنان آن را پاکسازی کردند. پس از پاکسازی، ناظر بازی، ناظر داوری و داورهای این مسابقه از زمین بازدید و اعلام کردند که مشکلی نداشت.

*در این دیدار برای پیکان رحمان احمدی، مهران موسوی، امیرحسین صادقی، لئون هایراپتیان، علی حمودی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، مهدی شیری، ابوالفضل ابراهیمی، سجاد عاشوری و گادوین منشا به میدان خواهد رفت.

*ترکیب سپاهان را هم مهدی امینی، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، میلاد سرلک، مسعود حسن‌زاده، جلال علی‌محمدی، مهرداد محمدی، احسان حاج‌صفی، عارف غلامی، رضا میرزایی و سیدجلال عبدی تشکیل می‌دهند/تسنیم

پاسخی بگذارید