تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، فرانچسکو توتی با اینکه وارد دهه پنجم زندگی‌اش شده اما هنوز مطمئن نیست که در پایان این فصل به دوران بازیگری‌اش پایان خواهد داد. توتی که ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ چهل ساله شد، شب گذشته (چهارشنبه) با زدن گل دوم رم برابر چزنا نشان داد که هنوز هم می‌تواند […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، فرانچسکو توتی با اینکه وارد دهه پنجم زندگی‌اش شده اما هنوز مطمئن نیست که در پایان این فصل به دوران بازیگری‌اش پایان خواهد داد.

توتی که ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ چهل ساله شد، شب گذشته (چهارشنبه) با زدن گل دوم رم برابر چزنا نشان داد که هنوز هم می‌تواند برای جالوروسی بازیکنی مفید باشد هرچند به اعتقاد برخی او در پایان فصل باید کفش‌‌هایش را آویزان کند و در پست اجرایی به حضورش در رم ادامه دهد.

توتی درباره آینده‌اش بعد از پایان قراردادی که تا انتهای این فصل اعتبار دارد، به شبکه رای اسپورت گفت: فکر نمی‌کنم الان زمان خوبی برای صحبت درباره آینده من باشد. می‌خواهم دو سه ماه دیگر هم از بازی کردن لذت ببرم و پس از آن تصمیم خواهم گرفت.

کاپیتان کهنه‌کار جالوروسی درباره شک و تردید‌هایی که درباره پنالتی بازی شب گذشته تیمش برابر چزنا وجود دارد اظهار داشت: به نظر من که یک خطای پنالتی محرز صورت گرفت. کوین استروت‌مان را دروازه‌بان حریف نقش بر زمین کرد. تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد، بردن بازی است. حالا در مرحله نیمه نهایی یک دربی (برابر لاتزیو) داریم و آنجا هم سعی می‌کنیم که یک بازی خوب را ارائه کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید