تاریخ: ۱۳:۰۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اکباتان برگزار شد که حواشی این بازی به شرح زیر است. *حدود ۱۵۰ هوادار برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آمده بودند. *هواداران فولاد در ابتدای مسابقه حسین فرکی سرمربی پیشین تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اکباتان برگزار شد که حواشی این بازی به شرح زیر است.

*حدود ۱۵۰ هوادار برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آمده بودند.

*هواداران فولاد در ابتدای مسابقه حسین فرکی سرمربی پیشین تیم خود را که با او به قهرمانی لیگ برتر رسیده بودند به شدت تشویق کردند.

*فرکی در ابتدای مسابقه با نعیم سعداوی و سایر نیمکت نشینان فولاد خوش و بش کرد.

*بازیکنان تیم فولاد در ابتدای مسابقه به سمت فرکی رفتند و با او روبوسی کردند.

*سیدمحمد علوی ملی پوش پیشین باشگاه فولاد این بازی را از جایگاه ویژه تماشا می‌کرد.

*در یک صحنه که عبدالله کرمی مدافع فولاد دو بار ایوب کلانتری بازیکن سایپا را دریبل زد هواداران فولاد به وجد آمده و به تشویق کرمی پرداختند.

* یکی از تهیه کنندگان شبکه ورزش که در ورزشگاه و کنار زمین حضور داشت با حبیب الله شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران برای دقایقی درگیری لفظی پیدا کرد. این درگیری به حدی بود که مأموران نیروی انتظامی نیز وارد عمل شده و این دو را جدا کردند. همچنین مأموران نیروی انتظامی عکاسان را از اطراف نیمکت‌های ذخیره دو تیم دور کردند.

این بازی با برتری یک بر صفر سایپا به پایان رسید./ تسنیم

پاسخی بگذارید