تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مذاکره فشرده روز گذشته (سه‌شنبه) سران دو باشگاه پانیونیوس و پاناتینایکوس برای عقد قرارداد مسعود شجاعی با سومین تیم بزرگ یونانی به دلیل اختلاف مالی ۲۵۰ هزار یورویی بی‌نتیجه پایان یافت تا این ملی‌پوش ایرانی همچنان در پانیونیوس ماندنی شود. پاناتینایکوس برای جذب مسعود شجاعی حاضر به پرداخت ۱۵۰ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مذاکره فشرده روز گذشته (سه‌شنبه) سران دو باشگاه پانیونیوس و پاناتینایکوس برای عقد قرارداد مسعود شجاعی با سومین تیم بزرگ یونانی به دلیل اختلاف مالی ۲۵۰ هزار یورویی بی‌نتیجه پایان یافت تا این ملی‌پوش ایرانی همچنان در پانیونیوس ماندنی شود.

پاناتینایکوس برای جذب مسعود شجاعی حاضر به پرداخت ۱۵۰ هزار یورو بود اما پانیونیوس درخواست ۴۰۰ هزار یورویی داشت و همین مسئله برای عدم توافق طرفین کافی بود. درخواست بالای پانیونیوس باعث شد تا مارینوس اوزونیدیس، سرمربی پاناتینایکوس نتواند شاگرد پیشین و مورد علاقه‌اش را به دست آورد.

در این میان تماس تلفنی عجیب باشگاه المپیاکوس تاثیر مهمی در نهایی نشدن انتقال مسعود شجاعی به تیم پاناتینایکوس شد. ظاهرا چند روز قبل مدیران باشگاه المپیاکوس در تماس تلفنی با همتایان خود در پانیونیوس با استفاده از رابطه نزدیک و عاطفی بین مدیران دو باشگاه گفتند چون در جریان عقد قرارداد کریم انصاری‌فرد پانیونیوسی‌ها مبلغ مورد نظر خود را به صورت نقدی و بدون تخفیف دریافت کردند، در نتیجه برای انتقال مسعود شجاعی به پاناتینایکوس هم باید همین فرایند طی شود. خواسته المپیاکوس توسط تیم همشهری پانیونیوس عملی شد و مسعود شجاعی نتوانست به تیم پاناتینایکوس برود، البته این باشگاه مطرح یونانی قصد دارد تا شجاعی را تابستان سال جاری میلادی پس از اتمام قرارداد یک ساله‌اش با پانیونیوس جذب کند.

سعید عزت‌اللهی نیز روز گذشته در صدر اخبار رسانه‌های ورزشی یونان بود که از احتمال انتقالش به یکی از تیم‌های المپیاکوس و پاناتینایکوس خبر داده بودند. یک رسانه ورزشی یونان درباره سعید عزت‌اللهی نوشته است: پیشنهاد تیم  المپیاکوس به سعید عزت اللهی واقعی و درست است. پیشنهادی که شامل عقد قرارداد سه‌ ساله با دستمزد ۷۵۰ هزار یورویی است.

سعید عزت اللهی پس از پایان قراردادش با باشگاه روستوف روسیه در دسامبر ۲۰۱۶ میلادی (آذر ماه ۱۳۹۵) در حال مذاکره برای تمدید آن است و به احتمال فراوان به اردوی این تیم در ترکیه ملحق خواهد شد با این حال پیشنهاد المپیاکوس همچنان پابرجا است و شاید عزت‌اللهی در روزهای آینده با توجه به این که بازیکن آزاد است به آن پاسخ مثبت دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید