تاریخ: ۱۴:۲۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و خیبر خرم‌آباد از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک رخ داد. این تیم با توجه به عدم سوابق قبلی طبق ماده ۷۹ […]

مسابقه سپیدرود - خونه به خونهبه گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و خیبر خرم‌آباد از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک رخ داد. این تیم با توجه به عدم سوابق قبلی طبق ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار تیم‌های بادران تهران و خونه به خونه بابل، از سوی آرتا متهاجی، مربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر ورود غیرمجاز به زمین مسابقه و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند پنج ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

حمید کاظمی، بازیکن تیم خونه به خونه بابل نیز به خاطر پرتاب بطری به سوی تماشاگران خودی پس از پایان مسابقه، طبق ماده ۵۵ آیین‌نامه انضباطی به پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

مجتبی رمضانی، بازیکن تیم خونه به خونه بابل هم به دلیل فحاشی به سرپرست تیم مقابل در پایان بازی طبق بند چهار ماده ۶۶ برای سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

اصلاح یک رأی انضباطی
کمیته انضباطی رأی اصلاحیه خود را در خصوص بازی تیم‌های شاهین مهر و تندیس قم اعلام کرد که در این مسابقه به اشتباه تیم شاهین مهر به عنوان تیم متخلف معرفی شده است و از آنجایی که این تیم مطابق گزارش ناظر داوری تخلفی را مرتکب نشده است، این رأی کان لم یکن و محرومیت و محکومیت‌های اعلامی مربوط به باشگاه ورزشی ماهان تندیس قم و تهرانی سرپرست ماهان تندیس قم است./تسنیم

همه آرای فوق قطعی است.

پاسخی بگذارید