تاریخ: ۱۴:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، غلامحسین پیروانی پس از تساوی بدون گل فجرسپاسی مقابل اکسین البرز از سرمربیگری تیم شیرازی استعفا کرد. او دلیل استعفایش را مشکلات مالی عنوان کرد. ظهراب قنبری در این خصوص گفت: پیروانی از یک عده تماشاگرنما که از بیرون کوک می‌شوند دلخور است و خودش تمایلی به رفتن ندارد. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، غلامحسین پیروانی پس از تساوی بدون گل فجرسپاسی مقابل اکسین البرز از سرمربیگری تیم شیرازی استعفا کرد. او دلیل استعفایش را مشکلات مالی عنوان کرد.

ظهراب قنبری در این خصوص گفت: پیروانی از یک عده تماشاگرنما که از بیرون کوک می‌شوند دلخور است و خودش تمایلی به رفتن ندارد. تیم فجر با کمترین قیمت بسته شده و بهترین بازی‌ها را ارائه می‌کند. اگر این عده بخواهند همین رویه را ادامه دهند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. پیروانی از مفاخر ورزش استان فارس محسوب می‌شود و فردی بااصالت است. مشخص است چه کسانی این افراد را تحریک می‌کنند که علیه تیم شعار دهند. ما راه‌های قانونی را پیدا می‌کنیم و به سختی با آنها برخورد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه شعار تماشاگرنماها دلیل موجهی ندارد،‌ گفت: اگر پولی به بازیکنان داده می‌شد، می‌توانستیم به تماشاگران حق بدهیم که علیه تیم شعار دهند. حدود ۲۰ هفته از لیگ دسته اول گذشته و ما زیر ۳۰۰ میلیون تومان  پول پرداخت کردیم. خود پیروانی هم اسم پول نیاورده و با باشگاه فجر، سفید امضا کرده است. منظور او از اینکه گفته بود به خاطر بی‌پولی استعفا می‌دهد، این بود که وقتی تیم با کمترین هزینه بسته شده،‌ چرا عده‌ای قدرنشناس علیه تیم شعار می‌دهند. از مسئولان ورزش استان فارس هم گلایه داریم که در جلسات خصوصی قول‌هایی دادند اما هنوز به آنها عمل نکرده‌اند.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز با بیان اینکه انتظار می‌رود افرادی که بیرون گود نشسته‌اند و شرایط تیم را می‌دانند، منصفانه نقد کنند، خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران هم متوجه این قضیه شوند وگرنه چرا زمانی که باشگاه فجر، ۶ میلیارد تومان هزینه کرد و قرارداد یک بازیکنش ۷۰۰ میلیون تومان بود و همان سال هم سقوط کرد، چنین شعارهایی داده نشد؟ ما از عملکرد پیروانی رضایت کامل داریم و او قطعا در تیم ما خواهد ماند. ان شاءالله نتایج خوبی می‌گیریم و با یاری خدا و کمک دوستان،‌ رتبه خوبی هم کسب خواهیم کرد./ تسنیم

پاسخی بگذارید