تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین صادقی در خصوص نتایج ضعیف پیکان در هفته‌های اخیر گفت: در چند بازی فرصت‌های خوب گل را از دست دادیم و عدم دقت در زدن ضربات آخر، تیم ما را دچار مشکل کرد. مقابل استقلال هم که ۱۰ نفره شدیم ولی با این حال تهاجمی بازی کردیم و می‌توانستیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیرحسین صادقی در خصوص نتایج ضعیف پیکان در هفته‌های اخیر گفت: در چند بازی فرصت‌های خوب گل را از دست دادیم و عدم دقت در زدن ضربات آخر، تیم ما را دچار مشکل کرد. مقابل استقلال هم که ۱۰ نفره شدیم ولی با این حال تهاجمی بازی کردیم و می‌توانستیم امتیاز بگیریم. پیکان عادت به انجام بازی دفاعی ندارد ولی باید در بازی‌های بعدی تمرکز تیم هم بالا برود.

 مدافع پیکان در خصوص بازی فردا با سپاهان در هفته بیستم تاکید کرد: بازی سختی است ولی باید در زمین خودمان از امتیاز میزبانی استفاده کرده و نتیجه بگیریم. در این چند بازی خوب امتیاز نگرفتیم و حالا باید دنبال جبران باشیم. فوتبال ورزشی است که خیلی مواقع انصاف ندارد و گاهی اوقات برخی تیم‌ها با وجود شایستگی‌ که دارند نتیجه نمی‌گیرند.

صادقی در خصوص اضافه شدن فیصل بازیکن افغانستانی به پیکان اظهار داشت: شناخت زیادی از این بازیکن نداریم ولی برایش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به پیکان کمک کند.

وی در مورد رقابت فشرده مدعیان قهرمانی و اینکه برخی پرسپولیس را شانس اول می‌دانند گفت: پرسپولیس با اختلاف ۶ امتیازی حاشیه امنیت خوبی برای خودش ایجاد کرده ولی ۳۳ امتیاز دست نخورده دیگر باقی مانده و پیش‌بینی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود کار سختی است.واقعا اتفاقات و حوادث فوتبال اصلا قابل پیش‌بینی نیست./تسنیم

پاسخی بگذارید