تاریخ: ۱۳:۵۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال امروز در حالی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند که این ورزشگاه در فاصله یک ساعت و نیم مانده به آغاز بازی کاملا خالی از تماشاگر است. * وضعیت صندلی‌های ورزشگاه یادگار تبریز چندان خوب نیست و روی بسیاری […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال امروز در حالی از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند که این ورزشگاه در فاصله یک ساعت و نیم مانده به آغاز بازی کاملا خالی از تماشاگر است.

* وضعیت صندلی‌های ورزشگاه یادگار تبریز چندان خوب نیست و روی بسیاری از آنها برف نشسته است.

* بارش برف و باد نسبتا شدید که از ساعتی پیش در سطح شهر تبریز آغاز شده کار را برای عوامل برگزاری مسابقه سخت کرده است.

* اتوبوس تیم ماشین‌سازی ساعت ۱۵:۱۵ وارد ورزشگاه یادگار امام شد.

* چمن ورزشگاه یادگار با وجود سبز رنگ بودن وضعیت چندان مناسبی ندارد و بسیاری از قسمت‌های چمن مخصوصا در قسمت پشت دروازه و کنار زمین از بین رفته است.

* در ضلع جنوبی ورزشگاه دود نسبتا شدیدی به آسمان می‌رود که گفته می‌شود این دود مربوط به سیستم گرمایشی چمن ورزشگاه یادگار امام است.

* با وجود سرد بودن هوای شهر تبریز چمن ورزشگاه یادگار امام بسیار گرم است که این موضوع به دلیل وجود سیستم گرمایشی در آن عنوان می‌شود.  طبق چیزی که دماسنج‌های چمن نشان می‌دهد دمای چمن در حال حاضر حدود ۱۵ درجه بالای صفر است این در حالی است که دمای هوای ورزشگاه یادگار به ۵- درجه می‌رسد.

* برخی از هواداران استقلال که تعداد آنها کمتر از ۱۰ نفر است در ضلع جنوب غربی ورزشگاه یادگار امام مستقر شدند. آنها با پتو خودشان را پوشانده‌اند و پرچم استقلال را در دست دارند.

* در اطراف چمن ورزشگاه برف‌های نسبتا زیادی به چشم می‌خورد./تسنیم

 

پاسخی بگذارید