تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

دبیر هیئت شمشیربازی مازندران گفت: تیم شمشیربازی بانوان مازندران در مسابقات نوجوانان قهرمانی کشور در جایگاه سوم ایستاد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ مسعود رمضانی با اشاره به سطح بالای این مسابقات در تهران، اظهار کرد: تیم مازندران در مکان سوم رقابت‌های شمشیربازی نوجوانان بانوان قهرمانی کشور جای گرفت. وی درباره تیم‌های برتر این […]

shamshiiirدبیر هیئت شمشیربازی مازندران گفت: تیم شمشیربازی بانوان مازندران در مسابقات نوجوانان قهرمانی کشور در جایگاه سوم ایستاد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ مسعود رمضانی با اشاره به سطح بالای این مسابقات در تهران، اظهار کرد: تیم مازندران در مکان سوم رقابت‌های شمشیربازی نوجوانان بانوان قهرمانی کشور جای گرفت.

وی درباره تیم‌های برتر این دوره از مسابقات، تصریح کرد: تیم مازندران در این پیکارها پس از تیم‌های آذربایجان‌غربی و اصفهان در رده سوم جای گرفت.‌

دبیر هیئت شمشیربازی مازندران از کسب مدال برنز شمشیرباز بانوی مازندرانی در بخش انفرادی خبر داد و افزود: روستا حسن‌پور، شمشیرباز مازندرانی در این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شد.

رمضانی در پایان از تعامل خوب هیئت شمشیربازی مازندران با فدراسیون و دستگاه ورزش و جوانان استان، گفت: برای توسعه ورزش شمشیربازی در سطح استان تمام سعی و تلاش ما حضور مستمر در مسابقات مختلف کشوری در بین آقایان و بانوان است.

پاسخی بگذارید