تاریخ: ۱۳:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، اتوبوس استقلال در حالی وارد ورزشگاه یادگار امام تبریز شد که بازیکنان این تیم به شدت از سرمای بیش‌از حد هوای تبریز تعجب کردند. * علیرضا منصوریان نیز برای بازدید از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام از رختکن تیمش خارج شد. به محض حضور منصوریان در زمین اندک هواداران […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، اتوبوس استقلال در حالی وارد ورزشگاه یادگار امام تبریز شد که بازیکنان این تیم به شدت از سرمای بیش‌از حد هوای تبریز تعجب کردند.

* علیرضا منصوریان نیز برای بازدید از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام از رختکن تیمش خارج شد. به محض حضور منصوریان در زمین اندک هواداران استقلال به تشویق او پرداختند و منصوریان نیز با رفتن به سمت آنها برای لحظاتی با آنها صحبت کرد. هواداران تیم استقلال نیز منصوریان را سرور کل آسیا نامیدند.

* علیرضا منصوریان زمانی که از چمن ورزشگاه بازدید می‌کرد به همراهان خود اعلام کرد که چمن ورزشگاه یادگار امام امروزبه دلیل سرمای هوا خوب است.

* با اینکه حدود یک ساعت به آغاز بازی ماشین‌سازی و استقلال باقی مانده همچنان هیچ یک از هواداران ماشین‌سازی به ورزشگاه یادگار امام نیامدند اما حدود ۵،۶  نفر به ۱۰ هوادار استقلال افزوده شده و آنها به تشویق تیم محبوب‌شان می‌پردازند.

* بارش برف در تبریز همچنان ادامه دارد اما این برف چندان سنگین نیست. /تسنیم

 

پاسخی بگذارید