تاریخ: ۱۳:۳۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم خواهند رفت که بازیکنان دو تیم لحظاتی پیش برای گرم کردن بدن‌های‌شان وارد زمین شدند. * سیدمهدی رحمتی به محض حضور در زمین مسابقه از سوی هواداران استقلال تشویق شد. او سپس […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم خواهند رفت که بازیکنان دو تیم لحظاتی پیش برای گرم کردن بدن‌های‌شان وارد زمین شدند.

* سیدمهدی رحمتی به محض حضور در زمین مسابقه از سوی هواداران استقلال تشویق شد. او سپس به سمت سیدمهدی اسلامی، دروازه‌بان تیم ماشین‌سازی رفت و خوش‌وبش بسیار گرمی با او داشت. آنها لحظاتی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند و رحمتی از عملکرد خوب دروازه‌بان ماشین‌سازی در دربی تبریز تمجید کرد.

* هواداران تیم فوتبال ماشین‌سازی از حدود ۲۰ دقیقه پیش وارد ورزشگاه شدند و به تشویق تیم محبوب‌شان می‌پردازند. آنها یک پرچم سبزرنگ بزرگ را هم با خود به همراه دارند.

* جایگاه هواداران استقلال پیش از شروع مسابقه تغییر کرد و نیروی انتظامی آنان را به سکوی دیگری فرستاد.

* در حال حاضر تعداد هواداران هر دو تیم نیز برابر است و بازیکنان دو تیم به گرم کردن مشغول هستند.

* وزش باد شدید در تبریز با بارش برف همزمان شده و باعث به وجود آمدن کولاک خفیف در ورزشگاه شده است.

* بازیکنان تیم استقلال و مخصوصا سیدمهدی رحمتی با پوشش بسیار جالبی خود را از سرمای شدید هوا در امان نگه داشته‌اند.

* برای لحظاتی سرود رسمی تیم ماشین‌سازی در ورزشگاه پخش شد که این موضوع با استقبال هواداران هر دو تیم روبه‌رو شد.

* دو نفر از هواداران تیم استقلال که راه را گم کرده بودند به سمت هواداران ماشین‌سازی می‌رفتند که نیمکت‌نشینان تیم استقلال به محض متوجه شدن این موضوع به این دو هواداران اعلام کردند که سمت دیگر استادیوم بروند و پیش سایر هواداران استقلالی باشند.

* هواداران استقلال که در ورزشگاه یادگار حضور دارند به تشویق تک‌تک بازیکنان این تیم می‌پردازند، این در حالی است که هواداران ماشین‌سازی ساکت نشسته‌اند و بیشتر به گرفتن عکس سلفی می‌پردازند.

* ترکیب تیم فوتبال ماشین‌سازی برای دیدار مقابل استقلال نیز لحظاتی پیش مشخص شد که به این شرح است: سیدمهدی اسلامی، حبیب گردانی، ادسون هنریکو، کاخا، امین قاسمی‌نژاد، احمد امیرکامدار، پیام صادقیان، سعید قائدی‌فر، امین حاج‌محمدی، حمیدرضا علی‌عسگری و فردین عابدینی. /تسنیم

 

پاسخی بگذارید