تاریخ: ۱۳:۰۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد. * با وجود اینکه گفته می‌شد بازی به خاطر بارش برف شدید لغو می‌شود، اما پس از بررسی شرایط از سوی داور و ناظر بازی، آنها به برگزاری این دیدار تاکید کردند. * پیش از آغاز […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد.

* با وجود اینکه گفته می‌شد بازی به خاطر بارش برف شدید لغو می‌شود، اما پس از بررسی شرایط از سوی داور و ناظر بازی، آنها به برگزاری این دیدار تاکید کردند.

* پیش از آغاز مسابقه علیرضا منصوریان به سمت نیمکت ماشین‌سازی رفت و با فرهاد کاظمی و سایر نیمکت‌نشینان این تیم خوش و بش کرد.

*  بازیکنان استقلال پس از گرفتن عکس تیمی به کنار نیمکت‌شان آمدند و سپس همراه با یکدیگر به شکل هماهنگ وارد زمین شدند.

* فردین عابدینی و پیام صادقیان به سمت نیمکت استقلال رفتند و با علیرضا منصوریان خوش و بش کردند. پیام صادقیان نیز با منصوریان عکس یادگاری گرفت.

* سیدمهدی رحمتی، ابتدا به سمت زمین تیم ماشین‌سازی رفت و پس از خوش و بش با امین حاج محمدی دست او را گرفت و این بازیکن سابق استقلال را به سمت تیم سابقش آورد. حاج‌محمدی با آمدن به سمت نیمکت استقلال علیرضا منصوریان را در آغوش گرفت. رحمتی سپس به سمت نیمکت ماشین سازی رفت و با فرهاد کاظمی خوش و بش کرد.

* حمید رضا علی‌عسگر پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال آمد و  با علیرضا منصوریان خوش و بش کرد.

* با وجود اینکه بارش برف رنگ زمین چمن را به طور کامل تغییر داده اما توپ برگزاری این بازی سفیدرنگ است در حالی که در چنین شرایطی برای دید بهتر از توپ‌‌های رنگی استفاده می‌شود.

* فراز کمالوند به همراه جمشید خطیبی به جایگاه خبرنگاران آمده و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* پیام صادقیان با کلاه بافت در زمین حاضر است./تسنیم

* این بازی با ۵ دقیقه تاخیر از ساعت ۱۷:۰۵ آغاز شد.

 

پاسخی بگذارید