تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش) عبدالله ویسی سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت: قهرمان شدن ما بسیار بعید است. پرسپولیس و تراکتورسازی اول و دوم هستند و ما تلاش می‌کنیم که به سهمیه برسیم. اگر به این دو تیم برسیم خوب است، اما خیلی بعید است که این اتفاق […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش) عبدالله ویسی سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت: قهرمان شدن ما بسیار بعید است. پرسپولیس و تراکتورسازی اول و دوم هستند و ما تلاش می‌کنیم که به سهمیه برسیم. اگر به این دو تیم برسیم خوب است، اما خیلی بعید است که این اتفاق رخ دهد. ما ۱۰۰ درصد برای کسب سهمیه می جنگیم. باید حقیقت را بگویم و مردم را گول نزنیم. ما ۱۴ و ۱۵ امتیاز تا صدر فاصله داریم. اگر بگویم قهرمان می شویم به من نمی خندند؟ ضمن این که سپاهانی‌ها بدانند روزی که باشگاه من را به خدمت گرفت از من نه قهرمانی خواست و نه سهمیه آسیا. آنها گفتند که تیم جوانی مثل استقلال خوزستان بسازم که تا چند سال بعد تامین باشد و هزینه کمتری هم داشته باشد. امسال سپاهان با بودجه نصف پارسال در رده پنجم جدول رده‌بندی است و برای کسب سهمیه می جنگند.
وی درباره صحبت‌های اخیر برخی از باشگاه‌ها مبنی بر وجود دست‌های پیشت پرده برای قهرمانی یک تیم خاص، گفت‌: این حرف‌ها خنده‌دار است. من اگر بتوانم کارم را انجام دهم با این حرف‌ها آن را توجیه می‌کنم. پارسال هم می‌گفتند نمی‌گذارند که استقلال خوزستان قهرمان شود، اما شد. می‌گفتند که نمی‌گذارند صبا سهمیه آسیا بگیرد یا فولاد قهرمان شود، اما شد.
ویسی درباره کی روش هم گفت: باز هم می‌گویم که من طرفدار تیم‌ ‌ملی هستم. هر کس که می‌خواهد مربی این تیم باشد، اما کی‌روش یکی از بزرگترین مربیان دنیا است و صد بار دیگر هم می گویم که اگر ۱۰ درجه مربیگری بالاتر هم بگیرم باز هم تمرین‌های کی‌روش را نگاه می‌کنم. باید به او احترام بگذاریم، اما نباید فضا طوری باشد که او با همه بد باشد. با این حال کارلوس کی‌روش دوست داشتنی است.
در پایان خبرنگاری از ویسی درباره قانون جنجال رییس جمهور آمریکا درباره ممنوعیت سفر ایرانیان به آمریکا گفت‌ که سرمربی سپاهان پاسخ داد: این بحث سیاسی است، اما من نمی‌دانم ما را هم به خانه خدا راه نمی‌دهند و هم به خانه شیلطان! چرا این اتفاق می افتد؟ این قوانین نژاد پرستانه است. هم عربستان و هم آمریکا نژاد پرستی را پیشه کرده‌اند. این کارها انسان دوستانه نیست و همه دنیا نسبت به آن اعتراض دارند و من هم یکی مثل همه دنیا./ایسنا

پاسخی بگذارید