تاریخ: ۱۴:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، فرهاد کاظمی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی استقلال و ماشین سازی در تبریز گفت: بازی سختی داریم ولی از نظر روانی و آمادگی بدنی در شرایط خوبی هستیم و برای ارائه یک بازی خوب همراه با نتیجه به میدان می رویم. وی سپس با […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، فرهاد کاظمی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی استقلال و ماشین سازی در تبریز گفت: بازی سختی داریم ولی از نظر روانی و آمادگی بدنی در شرایط خوبی هستیم و برای ارائه یک بازی خوب همراه با نتیجه به میدان می رویم.

وی سپس با اشاره به اینکه تیم استقلال فوتبال زیبایی ارائه می کند، ادامه داد: مقابل تیمی بازی می کنیم که فوتبال بازی می کند و برای همین ما راحت هستیم و کارمان آسان است.

کاظمی با تاکید بر اینکه تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم و تیم از نظر فنی برای دیدار فردا آمده است، گفت: از نظر روحی و روانی نیز بازیکنان تیمم در شرایط ایده آلی قرار دارند و فردا یک بازی خوبی ارائه می دهیم.

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه اگر اشتباهات بازی با تراکتور را تکرار نکنیم مشکلات ما حل است، گفت: فردا امیدوارم هواداران به ورزشاه بیایند و از تیم ماشین سازی حمایت کنند.

وی با بیان اینکه تیم ماشین سازی مصدوم ندارد، گفت: برای بازی فردا فقط بهمن کامل محروم است.

کاظمی در خصوص حضور نداشتن زاهدی در بازی فردا و قرار نگرفتنش در لیست ۱۹ نفره تیم گفت: زاهدی چون در بازی قبل از لحاظ تاکتیکی خوب نبود او فردا در لیست نیست، وی با این کار در آینده بازیکن بزرگی می شود.

وی با اشاره به اینکه باید بازیکنی که به داخل زمین می فرستم جانش را برای تیم بدهد، ادامه داد: باید بازیکنان بدانند تیمی که در آن بازی می کنند برای افراد بزرگی بوده که به سختی این تیم را نگه داشته اند./مهر

پاسخی بگذارید