تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی اسلامی ابتدا با اشاره به تساوی اخیر ماشین سازی و تراکتورسازی در دربی تبریز اظهار داشت: تراکتورسازی بهترین تیم این روزهای فوتبال ایران است و به نظر خودم تیم ما دست به کار بزرگی زد که توانست این تیم را در خانه‌اش و مقابل هوادارانش متوقف کند. اما این بازی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی اسلامی ابتدا با اشاره به تساوی اخیر ماشین سازی و تراکتورسازی در دربی تبریز اظهار داشت: تراکتورسازی بهترین تیم این روزهای فوتبال ایران است و به نظر خودم تیم ما دست به کار بزرگی زد که توانست این تیم را در خانه‌اش و مقابل هوادارانش متوقف کند. اما این بازی برای ما عواقبی داشت.

اسلامی گفت: بعد از آن بازی هواداران تراکتورسازی از دست من ناراحت بودند. چون این مساوی باعث شد که تا فاصله این تیم در صدر جدول با پرسپولیس زیاد شود. در کوچه و خیابان هواداران این تیم مرا می‌دیدند در خصوص این بازی خیلی سئوال می‌کردند و ناراحتی شان را هم نشان می‌دادند. من هم در مقابل به همه هواداران تراکتورسازی اطمینان خاطر می‌دادم که این تیم امسال قهرمان لیگ می‌شود.

وی در خصوص جلو آمدن هنگام مهار ضربه پنالتی تراکتورسازی گفت: من خودم در آن صحنه اصلا حواسم به این نبود که جلو آمدم یا نه و تعمدی هم در این کار نداشتم. اما بعد که فیلم پنالتی را دیدم خودم متوجه شدم که یکی دو قدم آمدم جلو و حرکتم خطا بود.

دروازه بان ماشین سازی در خصوص دیدار این تیم مقابل استقلال در هفته بیستم گفت:  من خودم دو فصل استقلال بودم و این تیم را دوست دارم و به همه هواداران این تیم و اعضای این تیم احترام می‌گذارم. ما در بهترین روزهای استقلال به این تیم خوردیم. روزهایی که خوب بازی می‌کند، خوب موقعیت بازی می‌کند و خوب گل می‌زند. شاید این هم شانس ما بود که باید در این روزها با این تیم بازی کنیم. به خصوص که آبی پوشان در بازی‌های خارج از خانه بهتر بازی کرده و نتیجه گرفته‌اند. تیم منصوریان راه بازی خارج از خانه را بلد است.

اسلامی در خصوص احتمال سقوط ماشین سازی گفت: به تنها چیزی که فکر نمی‌کنیم سقوط کردن است. تا همین الان هم با اوج بدشانسی روبرو بودیم که در انتهای جدول قرار داریم. چون حق تیم ما ته جدول بودن نیست. یقینا به زودی از انتهای جدول جدا می‌شویم و به رده های میانی جدول می‌رسیم/مهر

پاسخی بگذارید