تاریخ: ۱۴:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از مصاف با ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) در کمپ باشگاه بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد. * هرایر مگویان و جابر انصاری به علت مصدومیت در تمرین حضور نداشتند. * فردین نجفی، طاها شریعتی و حسین ابرقویی، سه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از مصاف با ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) در کمپ باشگاه بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* هرایر مگویان و جابر انصاری به علت مصدومیت در تمرین حضور نداشتند.

* فردین نجفی، طاها شریعتی و حسین ابرقویی، سه بازیکن جوان استقلال که روز گذشته در تمرین شرکت کرده بودند، امروز هم حضور داشتند.

* بازیکنان در غیاب استیو جونز زیر نظر علی چینی خودشان را گرم کرده و سپس پاسکاری با توپ را دستور کار خود قرار دادند. پس از آن، بازیکنان به مرور تاکتیک‌های گلزنی زیر نظر علیرضا منصوریان پرداختند.

* بعد از اینکه آیتم تاکتیک‌های گلزنی به پایان رسید، منصوریان تمرین را متوقف و به مدت پنج دقیقه با شاگردانش صحبت کرد. سرمربی استقلال از شاگردانش خواست در جای‌گیری دقت کنند. شوت‌زنی به سمت دروازه آخرین بخش تمرین بود.

* با توجه به اینکه شب گذشته خبرهایی به گوش رسید که استقلال می‌تواند بازیکن آزاد جذب کند، مربیان استقلال با روحیه بالا در تمرین حضور پیدا کرده بودند. ظاهراً باشگاه استقلال نام آندرانیک تیموریان و روزبه چشمی را در لیست آسیایی خود قرار داده، اما نتوانستند به خاطر عدم دریافت ITC جپاروف، نام او را در لیست قرار بدهند.

* روزبه چشمی که روز گذشته با روحیه پایین در محل تمرین حضور داشت، به همراه آندرانیک تیموریان در تمرین امروز شرکت نکردند. این در حالی است که چشمی از پرسپولیس پیشنهاد دریافت کرده است. چشمی و تیموریان به علت محرومیت استقلال از نقل‌وانتقالات نمی‌توانند برای استقلال بازی کنند.

* استقلالی‌ها پس از پایان تمرین ناهار را در کنار هم صرف کرده و سپس راهی فرودگاه می‌شوند تا به تبریز سفر کنند.

، تیم استقلال فردا (چهارشنبه) در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت ۱۷ به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت/تسنیم

پاسخی بگذارید