تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی مؤمنی در خصوص شرایط فعلی استقلال خوزستان گفت: ما پس از شروع نیم‌فصل دوم از لحاظ فنی پیشرفت کردیم. بازیکنان جدید هم به ما کمک کرده‌اند، اما در لیگ برتر شایسته این بودیم که بیشتر امتیاز بگیریم. نکته مهم این است که انگیزه بچه‌ها بیشتر شده و امیدوارم مشکلات مالی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی مؤمنی در خصوص شرایط فعلی استقلال خوزستان گفت: ما پس از شروع نیم‌فصل دوم از لحاظ فنی پیشرفت کردیم. بازیکنان جدید هم به ما کمک کرده‌اند، اما در لیگ برتر شایسته این بودیم که بیشتر امتیاز بگیریم. نکته مهم این است که انگیزه بچه‌ها بیشتر شده و امیدوارم مشکلات مالی هم برطرف شود تا شرایط بهتری پیدا کنیم. مدتی است که به ما قول داده‌اند تا به بازیکنان پول بدهند. معتقدم در حال حاضر بازیکنان نیاز به شارژ مالی دارند و با انجام این کار شرایط‌مان بهتر می‌شود.

وی ادامه داد: تا الان که ۱۹ هفته از لیگ سپری شده است فقط ۲۴ درصد پول گرفته‌ایم و مطمئناً این مشکلات روی ذهنیت بازیکنان تأثیر می‌گذارد. البته همان‌طور که گفتم از لحاظ فنی پیشرفت کردیم و از طرفی پورموسوی هم ایده‌های جالبی را در تیم پیاده می‌کند و شرایط استقلال خوزستان بهتر شده است.

مؤمنی در مورد اینکه آیا استقلال خوزستان می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیرد، اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و مهم این است که بتوانیم کمی خودمان را از لحاظ فنی آماده‌تر کنیم. مطمئن باشید که نماینده شایسته‌ای برای ایران در این مسابقات خواهیم بود.

مهاجم تیم استقلال خوزستان درباره اینکه کدام تیم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد، گفت: بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تعیین‌کننده است اگر پرسپولیس برنده شود ۷۰ درصد راه قهرمانی را طی خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید