تاریخ: ۱۳:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست‌نشان در گفت‌وگو در خصوص شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: واقعاً بازیکنان هر دو تیم آمده بودند فوتبال بازی کنند، از یک سو تیم سپیدرود آمده بود تا از جایگاه دومی خودش دفاع کند و از سوی دیگر تیم ما هم برای رسیدن به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست‌نشان در گفت‌وگو در خصوص شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: واقعاً بازیکنان هر دو تیم آمده بودند فوتبال بازی کنند، از یک سو تیم سپیدرود آمده بود تا از جایگاه دومی خودش دفاع کند و از سوی دیگر تیم ما هم برای رسیدن به شرایط بهتر تلاش می‌کرد. در نیمه اول تیم ما کاملاً توپ و میدان را در اختیار داشت و بازی بسیار برتری نسبت به حریف به نمایش گذاشتیم و در چند صحنه موقعیت‌های گل بسیار خوبی نیز از دست دادیم. دروازه‌بان سپیدرود روز فوق‌العاده‌ای داشت و تمام ضربات ما را مهار کرد. نیمه اول را با وجود برتری کامل از دست دادیم.

وی افزود: در نیمه دوم باز هم بازیکنان ما بازی را خوب شروع کردند و فشار زیادی به دروازه حریف وارد کردیم. حریف با دو موقعیت گل که هر دو آنها روی ضد حمله بود توانست مقابل تیم ما که نزدیک به ۱۱ موقعیت گل داشت، به برتری برسد و سه امتیاز بازی را بدست بیاورد. این نشان می‌دهد که بازیکنان سپیدرود در آرامش بازی می‌کردند و بازیکنان ما استرس داشتند. مسائل روحی روانی روی بچه‌های ما بسیار تأثیر گذاشته، من در این چند روز که هدایت تیم را برعهده گرفته‌ام تمام تلاشم این بود که بازیکنان را از این لحاظ آماده کنم. همچنین مقداری سبک تمرینات را تغییر دادیم که نتیجه آن هم این بازی زیبایی بود که همه مردم از تیم خونه به خونه دیدند.

سرمربی خونه به خونه بابل در ادامه با اشاره به اینکه تمام کادرفنی تیمش  از نحوه بازی رضایت دارند اما از نتیجه نه، تصریح کرد: سپیدورد جانانه دفاع کرد و به هدفش رسید، ما هم نیاز به این داریم که تمرینات‌مان را بیشتر کنیم تا بازیکنان‌مان در بخش تهاجمی به آرامش برسند. ناکامی بازی‌‌های اخیر استرس بچه‌های تیم را زیاد کرده است.

دست‌نشان گفت:‌ مهاجمان ما بازیکنان بسیار باتجربه و خوبی هستند اما به دلیل ناکامی در بازی‌های گذشته فشار تماشاگران روی آنها زیاد شده و به همین دلیل بازیکنان ما استرس دارند. تلاش می‌کنیم با تمرینات بیشتر گلزنی این مشکل تیم را حل و از برتری‌مان در داخل زمین استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا از داوری این مسابقه رضایت دارد یا خیر عنوان کرد:‌ نمی‌خواهم زیاد در مورد داوری حرف بزنم اما در برخی مواقع مجبورم. داور در نیمه اول چهار دقیقه و در نیمه دوم پنج دقیقه وقت اضافه گرفت، یعنی در مجموع ۹ دقیقه وقت، اما به نظرم اگر ۱۷ یا ۱۸ دقیقه هم وقت اضافه می‌گرفت، به دلیل تعدد تمارض بازیکنان سپیدرود بازهم کم بود! در یک صحنه فکر می‌کنم دروازه‌بان حریف پای بازیکن ما را گرفت و به نظرم آن هم پنالتی بود.

سرمربی خونه به خونه تصریح کرد: نکته جالب اینجا بود، در یک صحنه بازیکن سپیدرود کنار زمین تمارض کرد و کمک داور به اشتباه پرچم زد و خطا گرفت. بعد از آن همه نیمکت و تماشاگران به این تصمیم اعتراض کردند و من هم از راه دور به کمک داور گفتم شما چه گرفتی، کمک داور در جواب من با حرکت دست سه بار حرکت زشتی انجام داد که اصلاً در شأن جامعه فوتبال نبود. بعد از آن هم کمک داور به تورج حق‌وردی داور وسط گفت تا من را اخراج کند، در پایان بازی به خود حق‌وردی نیز گفتم شخصیت مربیان را اینگونه خراب نکنید.

دست‌نشان ادامه داد: از کامرانی‌فر خواهش می‌کنم، همانطور که همه باید به جامعه داوری احترام بگذارند آنها هم باید به مربیان احترام بگذاریم. من از محدوده فنی بیرون آمدم و اخراج شدم. اگر به خارج شدن از محدوده فنی باشد باید بیشتر مربیان ما اخراج شوند، از محدوده مربیان بیرون می‌‌روم چون تمام فشار بازی روی من است و حواسم پرت می‌شود. مورینیو و گواردیولا هم از محدوده خارج می‌شوند و این دلیل برای اخراج مربی نمی‌شود. شاید اعتراض کرده باشم اما قرار نیست داور با دست و به طرز توهین‌آمیز با من صحبت کند، اگر هست بگویند ما هم یاد بگیریم و اگر نیست به داور بگویند فقط با کارت و سوت می‌تواند تنبیه کند./تسنیم

پاسخی بگذارید