تاریخ: ۱۳:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تمرینات پرسپولیس پس از دو روز وقفه از صبح امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و سرخپوشان برای دیدار با تراکتورسازی استارت زدند. * بازیکنان در ۴۰ دقیقه ابتدایی تمرین در سالن بدنسازی حضور داشتند و بعد از گوش دادن به صحبت‌های برانکو به وزنه زدن پرداختند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تمرینات پرسپولیس پس از دو روز وقفه از صبح امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و سرخپوشان برای دیدار با تراکتورسازی استارت زدند.

* بازیکنان در ۴۰ دقیقه ابتدایی تمرین در سالن بدنسازی حضور داشتند و بعد از گوش دادن به صحبت‌های برانکو به وزنه زدن پرداختند.

* در آغاز تمرین زیر پای سرخپوشان گوسفند قربانی کردند تا آنها بعد از کسب ۵ برد پیاپی چشم نخورند.

* وحید امیری که به تازگی مراسم دامادی‌اش برگزار شد با شیرینی به محل تمرین آمد و مورد استقبال بازیکنان و مربیان قرار گرفت.

* هواداران که تعدادشان به ۷۰ نفر می‌رسید ضمن تشویق بازیکنان به امیری هم تبریک گفتند.

* یک هوادار معلول در کنار زمین تمرین سرخپوشان حاضر شد و بازیکنان و مربیان نیز استقبال گرمی از او داشتند. این هوادار معلول برای پرسپولیسی‌ها آرزوی قهرمانی کرد.

* مارکو تمرینات ویژه بدون توپ برای بازیکنان در نظر گرفت و در ادامه کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی در برنامه‌های سرخپوشان قرار داده شد.

* شوت به دروازه نیز در دستور کار شاگردان برانکو قرار گرفت.

* محسن ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت به طور اختصاصی تمرین کرد.

* محمد‌امین آرام‌طبع در اواخر تمرین با لباس شخصی به ورزشگاه آمد تا صحبت‌هایی را با برانکو داشته باشد.

* در پایان تمرین تعدادی از کودکان کار در محل تمرین سرخپوشان حضور پیدا کرده و با اعضای این تیم دیدار کردند.

* هواداران از خبرنگاران پیگیر قضیه پرسپولیسی شدن روزبه چشمی شدند. آنها همچنین در شعارهای خود برای استقلالی‌ها و تیم تراکتورسازی کری خواندند.

* تمرین فردای پرسپولیس ساعت ۱۱ در همین محل برگزار خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید